Рідкі засоби для прання

0 товарів знайдено
Сортувати за:

Рідкий засіб для прання Perwoll для білих речейМіжнародна торгова марка Henkel є світовим лідером у виробництві якісної продукції для прання. Одним із її досягнень є розробка спеціальної формули для очищення від забруднень та збереження кришталевої білизни одягу – гелі «Перволь» для білої білизни. Густа структура має всі переваги порошку, але вона швидше абсорбується у воді й глибше проникає в тканину.
Формула для прання білих речей розробляється так, щоб максимально доглядати тканину та зберігати вигляд нового виробу. Виробник заявляє про переваги продукту на основі спеціальних компонентів. Гель захищає насичений білий колір, перешкоджає його перетворенню на брудно-сірий або жовтуватий.Переваги миючого продукту Perwoll для білого кольору:  • Не містить фосфатів.
  • Може застосовуватись у тому числі для делікатних тканин.
  • Зміст у формулі ензимів та оптичних відбілювачів.
  • Економність – 1 літр продукту розрахований загалом на 20 прань.
  • Підходить для прання дитячої білизни.
  • Дбає про збереження волокон матеріалу.


Крім того, Perwoll для білого згладжує шорсткості на волокнах, за рахунок чого білизна стає м'якою та приємною на дотик.Чому варто купити «Перволь» для білого кольоруЗбереження привабливого зовнішнього вигляду одягу безпосередньо залежить від методів догляду. Думка про те, що часті прання сприяють швидкому зношуванню виробів, не має підстав. Дійсно, відбувається швидка втрата первісної форми, якщо не застосовувати спеціальних засобів з формулою, що доглядає.У списку незаперечних переваг рідкого засобу Perwoll для білих тканин:


#

#
  • Відновлення білого кольору.
  • Запобігання втраті міцності та деформації початкової форми волокон.
  • Дбайливий догляд за всіма видами тканин.
  • Ефективна дія навіть при низьких температурах та у воді підвищеної жорсткості.


Почавши використовувати спеціальну миючу рідину, призначену для білих речей, кожна господиня одразу відчує різницю. При пранні звичайним засобом білі речі поступово втрачають кристальну яскравість та набувають сірого відтінку. «Перволь» для білого кольору повертає їм сліпучу білизну, яка не втрачається в процесі носіння.Засіб Perwoll для білого призначений як для ручного, так і для автоматичного прання. Його можна використовувати для замочування та наносити безпосередньо на забруднені місця. Підходить для тканин різної структури.Ти отримаєш чисту білизну навіть за температури води не більше 30 градусів. Засіб очищає делікатно, не псує структуру матеріалу, зберігає початкову стабільність кольору. Речі виглядають як нові, стають кришталево білими, чистими та з ароматом свіжості.Широкий асортимент товарів для прання за доступними цінами представлений у каталозі інтернет-магазину Watsons. Для зручності покупців надається великий вибір методів оплати та доставки по Києву та території всієї України.