Рідкі засоби для прання

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Гель для прання делікатних тканин: яким він має бутиІ щільні речі, і ніжна тканина забруднюються абсолютно однаково, але догляд за ними потрібен різний. Більшість засобів для прання білизни містить ПАР, які вимивають бруд з волокон, та ферментів, що розщеплюють молекули білкових та жирових плям тваринного або рослинного походження. Але ці речовини не відрізнятимуть плями від тендітної структури шерсті або шовку, і здатні зруйнувати такі волокна.
Не варто для тендітної тканини використовувати пральний порошок, крупинки якого можуть пошкодити тонкий матеріал, краще користуватися рідкими пральними засобами зі спеціальним маркуванням. Гель для делікатного прання не містить у складі агресивних хлорних відбілювачів та ензимів, які можуть пошкодити натуральний матеріал та призвести до потьмарення кольору. При цьому формула рідкого засобу розроблена спеціально для видалення всіх видів забруднень ніжної тканини. Для яких речей потрібен спеціальний гель для делікатного прання Матеріали натурального походження та деякі види синтетичних тканин втрачають товарний вигляд, якщо прати речі на звичайному режимі з використанням стандартного прального порошку. Для тонкого одягу краще використовувати рідкий засіб, що щадить. Такий продукт повинен працювати і в прохолодній, і в теплій воді, і підходити як для машинного, так і для ручного прання. Засіб необхідний для речей, у складі яких міститься:  • вовна; 
 • натуральний чи штучний шовк; 
 • нейлон; 
 • мережива; 
 • мікрофібра; 
 • капрон; 
 • мембрана; 
 • шифон; 
 • сатин; 
 • атлас; 
 • кашемір. 

#

#

Такі тканини легко розпізнати на дотик: вони часто тонкі/пухнасті/м'які/ворсисті. Якщо одяг складається із сумішевої тканини і в списку компонентів має хоча б невеликі добавки волокон, які потребують делікатного відношення, краще також користуватися спеціальним гелем, щоб не пошкодити одяг. Як прати речі з чутливих матеріалів Перевір етикетки одягу, щоб дізнатись, який оптимальний режим прання рекомендує виробник. Відміряй необхідну кількість гелеподібного засобу за допомогою мірного ковпачка та замочи білизну в тазу з прохолодною водою, якщо праєш вручну, або додай у спеціальний відсік пральної машини. Вилити гель можна і одразу в барабан. Встанови режим делікатного прання, для нижньої білизни та колготок використовуй спеціальний сітчастий мішок. Краще не віджимати такі тканини або ставити знижені оберти віджиму і сушити не під прямим сонячним промінням, щоб одяг не втратив яскравість фарб. Купити гель для делікатного прання за вигідними цінами ти можеш в інтернет-магазині Watsons. Каталог пропонує широкий асортимент товарів із різноманітними характеристиками. Більш комфортним шопінг зробить спрощена процедура оформлення замовлення, простота пошуку відповідного продукту завдяки наявності фільтрів, а також великий вибір методів оплати та доставки по Києву та інші населені пункти України (за допомогою зручних поштових сервісів, кур'єрських послуг або самовивозом).