Для чищення туалету

32 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMESTOS-Засіб для чищення унітазу Domestos Ультра Білий 1 л-8714100915363-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Засіб для чищення унітазу Ecomix М`ята 750 мл-4820174692520-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Organic

SODASAN-Засіб для очищення туалету органічний Sodasan 750 мл-4019886020008-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SANO-Засіб для миття унітазу Sano Anti Kalk WC 750 мл-7290000287621-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Bio

FROSCH-Очищувач унітазу гелевий Frosch Лимон гель 750 мл-4009175170507-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Засіб для чищення унітазу Фрекен Бок Кедр 750 мл-4823071628975-

Гель для унітаза забезпечить ефективне видалення забрудненьНадійні засоби підтримки гігієни для унітазу – гель. Щільна консистенція засобу дозволяє правильно розподілити його по всій поверхні, розчиняє наліт та вбиває бактерії. Відгуки покупців підтверджують, що саме такий формат – найзручніший і найефективніший для якісного догляду за сантехнікою.
Гелі для чищення унітазу найчастіше випускають у спеціальній пляшці з тонким носиком. Через маленький отвір рідину точково заливають у проблемні місця. На відміну від порошків, їх не потрібно додатково розтирати, гель повільно розтікається і чистить всю поверхню.Такі засоби дозволяють вирішити одразу кілька завдань:  • усувають вапняний наліт, який утворюється внаслідок частого змивання водою;
  • видаляють іржу, з якою стикаються власники старих каналізаційних труб із металу;
  • вбивають колонії бактерій, поширення яких може негативно впливати на здоров'я людини.


Особливістю таких засобів для унітазу, як гель є їхня універсальність. До складу входять інгредієнти, що чистять і дезінфікують. Один продукт одразу справляється з усіма можливими видами забруднень у санвузлі.Переваги гелю для чищення унітазуТака продукція стала популярним вибором завдяки своїм численним перевагам. Головна перевага – безконтактне нанесення. Не потрібно розтирати їх по унітазу, як порошки або креми. Вони легко проникають у місця зливу води з бачка, саме там утворюються розлучення та патьоки із вапна та іржі.


#

#

Головні переваги продуктів наведено у списку:  • проникають у важкодоступні місця;
  • швидко розчиняють відкладення;
  • дезінфікують.


Продукти підходять для санітарної обробки санвузлів. Їхня користь не тільки у створенні чистоти. Головна гідність гелів у тому, що вони не дають поширюватися мікробам. Регулярне використання гелів для чищення – це запорука здоров'я людей.Після першої обробки гелем для унітаза помітні зміни. Поліпшується зовнішній вигляд виробу, у санвузлі пахне свіжістю. Постійне прибирання дезінфікуючим засобом сприяє здоровому мікроклімату. Універсальні гелі додають у воду для очищення підлоги та кахлю. Ефект збільшується, якщо використовувати засіб щонайменше 2 рази на тиждень.Із сильно забрудненою сантехнікою справляються висококонцентровані гелі для унітаза з активним хімічним складом. Для видалення багатошарового сечового каменю, час обробки потрібно продовжити до двох годин. Для остаточного очищення використовуйте жорстку щітку.Купити гель для чищення унітазу за вигідною ціною ти можеш в інтернет-магазині Watsons. Каталог товарів пропонує широкий асортимент продукції з різними формулами та особливостями призначення. Замовити доставку можна по Києву та всій території України максимально зручним способом (за допомогою кур'єрських послуг, одного з поштових сервісів або самовивезення).