Засіб від комарів

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ГУСЬ-Лосьон захист комарів Standart 100 мл-9210000055134-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ГУСЬ-Електрофумігатор універсальний Гусь 1 шт-9210000071516-

Які бувають засоби від комарів, і як вони діють


З настанням теплої пори року люди починають замислюватися про те, яким способом захиститися від комарів, адже укуси комах неприємні самі по собі, а ще більше незручностей доставляють їх наслідки. Почервоніння на шкірі та постійна сверблячка приносять помітний дискомфорт. Гірше за всіх доводиться особам, які страждають від алергічних реакцій на укуси. У них симптоми проявляються особливо яскраво.У будь-якому випадку, щоб не замислюватися над тим, як позбутися від сверблячки і почервоніння, краще подбати про надійний захист від таких комах. І допоможуть у цьому численні засоби від комарів.


Яким може бути засіб від комарів


Підбираючи засіб від комарів, можна помітити, що в продажу продукція представлена в різних формах:


 • пластини для електрофумігаторів. Їх потрібно вставляти в фумігатор, приєднаний до електромережі. При нагріванні вироби виділяють в повітря речовини, які негативно впливають на нервову систему комах, що призводить до їх загибелі;
 • рідина від комарів. Випускається в спеціальних флакончиках для електрофумігаторів. Діє, так само як і платівки, але вважається більш економічною;
 • спіралі. Підпалюються і тліють, виділяючи в повітря згубні для комах речовини. Працюють за принципом рідин і пластин. В основному застосовуються на відкритому повітрі. Їх часто беруть з собою на пікніки;
 • спреї - розпорошуються на одяг, тіло. Відлякують комах, захищаючи людину від укусів. Багато спреїв надають комплексну дію, захищаючи не тільки від комарів, але і від інших кровосисних, зокрема, кліщів;
 • креми. Наносяться на шкіру тонким шаром, рівномірно розподіляються по відкритих ділянках тіла. Захищають людину від укусів, забезпечуючи досить високий рівень захисту.

#
#

Важливо! Підбираючи засіб від комарів для дітей, потрібно бути гранично уважними. Якщо в продукції містяться агресивні хімічні компоненти, вони можуть завдати шкоди не тільки кровосисним комахам, а й самій дитині, викликавши алергічну реакцію. Тому тим, хто піклується про захист дітей, краще купувати спеціально призначені засоби від комарів для дітей. Вони розроблені на основі безпечних компонентів. В основному виробники використовують для виготовлення такої продукції екстракти рослин, що відлякують комах, або максимально щадні хімічні складові.


Як застосовувати спрей від комарів


Якщо відносно використання пластинок і рідин питань практично не виникає, то, як правильно застосовувати спрей від комарів - знають не всі. Звичайно, на пляшечці з таким засобом виробник вказує рекомендації, але все ж основні моменти не завадить переглянути кілька разів. Вони будуть такими:


 • розпорошувати спрей необхідно на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні;
 • наносячи засіб на одяг, тіло, потрібно тримати балончик на відстані 20-25 см;
 • не слід розпорошувати речовину на пошкоджену шкіру;
 • потрібно уникати попадання засобу в очі. Якщо це сталося, слід промити їх великою кількістю води.


Так використовуваний засіб проти комарів не принесе шкоди, буде діяти так, як необхідно.


Де купити засіб від комарів для дітей і дорослих


Найвигідніше купити засіб від комарів в інтернет-магазині Watsons. Тут встановлені лояльні ціни, запропонований широкий асортимент товару від популярних виробників. Завдяки застосуванню спеціального фільтра пошук можна помітно прискорити. Замовити доставку можна в будь-який куточок України.

«ГУСАК» - засіб від комарів для комфортного перебування на повітріДовгоочікуваний похід на природу може бути затьмарений укусами комарів. Мало того, що це неприємно, так ще й може бути небезпечним, адже комахи можуть бути переносниками різних захворювань. Саме тому розумний вибір і використання репелентів від комах важливі як ніколи. Відмінним варіантом стане засіб проти комарів «ГУСАК», який ефективно захищає і забезпечує комфортний і безпечний відпочинок на відкритому повітрі. Це якісна продукція виробництва України з кумедним оформленням і дотепними написами на упаковці.


Як вибрати «ГУСАК» від комах

При виборі продукції для захисту від комах можно припускати наступні основні варіанти: • «ГУСАК» засіб від комарів, який наносять на шкіру.


 • Це найбільш ефективний продукт, але його необхідно застосовувати неодноразово для тривалого ефекту. Зручний формат спрея забезпечує зручне використання і точне нанесення. Спрей-лосьйон «ГУСАК» можна застосовувати для дорослих і дітей від 3 років, плюс він захистить ще і від москітів, мошок і інших комах. • Засіб від комах, нанесений на одяг.


 • Забезпечує захист від самого широкого спектру комах. Одяг з репелентами від комах забезпечує обмежений захист відкритих ділянок шкіри. Тому поєднання репелентів, які наносяться на одяг і шкіру - це кращий спосіб забезпечити собі повний захист. • Засіб від комах, що переноситься по повітрю.


 • Не потребує контакту зі шкірою та утримує комарів на відстані. Оптимальним рішенням для приміщення стане застосування електрофумігаторів «ГУСАК» від комарів. Це універсальний прилад, призначений для відлякування комарів, москітів і молі. З ним гарантована санітарна безпека завдяки теплостійкості до 180 градусів, високої міцності та використання стеклонаполненної поліамідної смоли при виготовленні корпусу і технологій мікроелектроніки - при створенні нагрівального елементу. Може використовуватися з рідиною у флаконі і знімними пластинами. Відрізняється компактністю, малою потужністю і необмеженим ресурсом роботи.
#

#

Також варто відзначити, що різні репеленти діють на різні види комах. Комарі - єдині шкідники, для яких створені всі репеленти, але багато репелентів ефективні ще й проти кліщів. Мухи і невидимі комахи (також відомі як москіти і кусючі мошки) не мiстять великого ризику перенесення хвороб, але, тим не менш, є шкідниками.В основі формули засобу проти комарів «ГУСАК» - речовина під назвою N, N-діетил-м толуамід, також відоме як ДЕТА. Інгредієнт сертифікований для використання, проте важливо ретельно дотримуватися інструкцій по використанню, особливо коли мова йде про дітей або домашніх тварин.Купити засіб проти комарів «ГУСАК» можна в інтернет-магазині Watsons. Тут представлені вигідні ціни, широкий асортимент каталогу (товари розташовані у вигляді зручного списку для зручного пошуку). Замовити доставку по Києву та Україні можна одним з численних запропонованих способів.