Дезодоранти і антиперспіранти

18 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARNIER-Дезодорант кульковий чоловічий Garnier 50 мл-3600542241847-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARNIER-Дезодорант-спрей жіночій Garnier Mineral Весняна свіжість 150 мл-3600541466180-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARNIER-Дезодорант кульковий жіночій Garnier Mineral Весняна свіжість 50 мл-3600542119948-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARNIER-Дезодорант кульковий жіночій Garnier Mineral Дотик свіжості 50 мл-3600541414020-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARNIER-Дезодорант-спрей жіночій Garnier Mineral Дотик свіжості 150 мл-3600541402249-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GARNIER-Антиперспірант Garnier Men Mineral Невидимий чоловічий спрей 150 мл-3600541181830-

Garnier дезодорант спрей для бездоганного догляду за шкірою в області пахвДезодорант та антиперспірант необхідно обирати залежно від певних особливостей роботи кожного організму. Тому необхідно чітко розуміти для себе, якого результату потрібно досягти - це усунення неприємного запаху поту, боротьба з рясним потовиділення або взагалі всі разом. Потовиділення – це нормальний процес роботи будь-якого організму, за допомогою якого він не перегрівається та підтримується його температура в межах норми. В області пахв у людини розташовані апокринові залози, які при рясній пітливості виділяють білки та жири, що при контакті з бактеріями на поверхні шкіри сприяють появі неприємного запаху.Дезодорант призначений для маскування неприємного запаху поту, а такий продукт, як антиперспірант, здатний прибрати не тільки цей запах, але й запобігти потовиділення за рахунок блокування роботи сальних залоз.Для людей, які мало пітніють, ідеальним рішенням стане придбання дезодоранту, який усуватиме неприємний запах в області пахв, знижуватиме рівень ph і боротиметься зі шкідливими бактеріями. Для активних людей, яким властиве рясне потовиділення, краще вибрати собі антиперспірант, у складі якого є елементи солей алюмінію, що здатні блокувати роботу сальних залоз в області пахв.У будь-якому магазині побутової хімії ці товари можна зустріти з різними компонентами та в різних упаковках, а саме у вигляді:  • спреїв;
  • стиків;
  • кульок.


При виборі відповідного дезодоранту або антиперспіранту, рекомендовано віддавати перевагу продукції відомих брендів, які виробляють її відповідно до світових стандартів, використовуючи компоненти натурального походження. Однією з таких є торгова марка Garnier, яка утримує свою аудиторію клієнтів вже не перший рік за рахунок високо якісної та доступної для кожної людини продукції.
#

#

Дезодорант спрей Гарньєр та антиперспірант ідеально підходять для сучасних та активних людей. Дані засоби добре справляються з активним потовиділенням і неприємним запахом поту, що дозволить Вам відчувати почуття сухості, свіжості та чистоти навіть у найспекотніший день. Її продукція також спрямована на турботу у догляді за шкірою в області пахв, а саме зволожує та заспокоює її, за рахунок чого дерма набуває гладкості та бархатистості.Де придбати Гарньєр дезодорант спрей за найкращою ціною в УкраїніДуже зручно здійснювати покупки якісних дезодорантів та антиперспірантів торгової марки Garnier та іншої косметики цього бренду, перейшовши на сайт інтернет-магазину Watsons. Ви можете ознайомитися з продукцією даної торгової марки, відгуками постійних клієнтів про неї та підібрати для себе потрібний варіант догляду. Постійна програма акційних товарів допоможе заощадити на шопінгу. Тут легко знайти ще засоби для особистої гігієни, набори декоративної косметики, дитячі товари, ефективні засоби для чищення та інші необхідні аксесуари. Діюча послуга доставки по Києву та решті населених пунктів України, допоможуть робити покупки в онлайн режимі, не виходячи з дому чи офісу.