Жіночі дезодоранти

21 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Антиперспірант-спрей Dove Оригінал 150 мл-7290003806577-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Антиперспірант Dove Груша та алое вера 40 мл-96137161-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Дезодорант кульковий Dove Відновлення краси 50 мл-59081630-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Антиперспірант жіночий Dove ніжність пудри 50 мл-46151391-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Дезодорант кульковий Dove Пробудження краси 50 мл-59081623-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Антиперспирант аерозоль Dove Invisible Dry 48h 150 мл-7290003806584-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Дезодорант-стік Dove Відновлення краси 40 мл-46218001-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Антиперспірант для тіла Dove Невидимий 50 мл-59083993-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Антиперспірант Dove Пробудження почуттів 50 мл-96033531-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOVE-Антиперспірант Dove Go Fresh Груша та Алоє Вера кульковий 50 мл-96137130-

Жіночий дезодорант - засіб від поту і запаху, який додає впевненості в собі!


Перші згадки про засоби, що маскують запах поту, зустрічаються ще в давнину. Знамениті цариці Нефертіті та Клеопатра на шкіру наносили різні ароматичні масла. Коли ж люди прийшли до висновку, що запах з'являється не через піт, а в результаті розмноження бактерій, то стали користуватися содою і відваром дубової кори. Вперше кульковий дезодорант жіночий був створений в 1888 році в США, його форма актуальна і зараз.


Даний косметичний засіб видаляє неприємний запах тіла і сприяє запобіганню розмноження бактерій у вологому середовищі. У його склад часто включають дезінфікуючі і бактерицидні компоненти, які знищують мікроорганізми. Елітні жіночі дезодоранти, як правило, містять комплекси ефірних масел, які мають бактерицидну дію.


Жіночі дезодоранти: різновиди та особливості


Сучасні косметичні засоби проти потових виділень і неприємного запаху отримали суттєве перетворення. Виробниками випускаються антиперспіранти з дуже приємними та різноманітними ароматами в різних форматах. Також, склади доповнюють зволожуючими компонентами. Сьогодні можна купити дезодорант жіночий в різних варіантах:


  • роликовий (кульковий) - економічний та компактний формат, але він відрізняється досить довгим висиханням;
  • твердий антиперспірант у формі стіка - легко наноситься і не потребує висихання, але може скочуватися;
  • аерозольний спрей - зручний і практичний, але він швидко закінчується;
  • крем - м'який і дбайливий засіб дезодорування, рекомендований для ніжної та схильної до подразнення шкіри. Як правило, в складі містяться доглядаючі за шкірними покривами компоненти;
  • порошок (тальк) - оптимально підходить для жирного типу шкіри, бо дезодорує і підсушує її.

#

Завдяки великому асортименту можна купити дезодорант жіночий з найрізноманітнішим складом, включаючи натуральний. Такі косметичні продукти прекрасно підходять навіть чутливій шкірі, не викликають подразнень і алергічної реакції. Сухі сольові засоби усувають бактерії та не блокують потові залози.


#

Перш ніж купити косметичні засоби від поту, необхідно вирішити, що для вас краще: жіночий дезодорант або антиперспірант? Якщо розглядати детально, то:


  • перший бореться з наслідками потовиділення, пригнічуючи активність бактерій і маскуючи неприємний запах завдяки ароматним ароматизаторам. Але, від вологості в пахвових зонах дезодорант не позбавить;
  • другий надає більш радикальний вплив. Він загальмовує роботу потових залоз, тому припиняється вироблення поту в місцях, де завдано антиперспірант. В результаті повністю відсутня вологість і неприємний запах.

Також, сьогодні можна придбати дезодоранти-антиперспіранти, які об'єднують обидва методи боротьби з виділенням поту і неприємним запахом. Кожна дівчина вирішує сама, які жіночі дезодоранти підходять їй найбільше, але орієнтуватися варто на власні фізіологічні особливості. Наприклад, якщо у вас рясне потовиділення, то кращим рішенням буде використовувати антиперспірант.

Де в Україні можна недорого купити жіночий дезодорант?


Відвідавши інтернет-магазин Watsons, ви зможете вибрати та за доступною ціною купити жіночий дезодорант-спрей, кульковий антиперспірант і інші формати косметичних засобів, які ефективно протистоять потовим виділенням. Для зручності пошуку тут передбачена можливість скористатися спеціальними фільтрами, а також представлен докладний опис і ціна до кожного товару. Оформити замовлення може будь-який житель України, оскільки доставка здійснюється в усі куточки країни.