Засмага і захист від сонця

4 товарів знайдено
Сортувати за:

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

БІОКОН-Крем Биокон Максимальний захист для особливо чутливих ділянок обличчя SPF50-4820008316257-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Мега Знижки

БІОКОН-Крем для засмаги Біокон SPF-50+-4820160039520-
01 07 - 28 07
149,90 грн
30 days lowest price:
111,90 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NEXTBEAU-Крем сонцезахисний для обличчя SPF 50+ Nextbeau Hyaluronic Solution 55 мл-8809696982766-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WELCOS-Крем сонцезахисний для чутливої шкіри SPF 50+ Frudia 50 г-8803348049692-
01 07 - 28 07
289,00 грн
30 days lowest price:
216,70 грн
Member Card

Сонцезахисний крем SPF 50 – надійний засіб, щоб вберегти шкіру від УФ-променівВажливість захисту від сонця неможливо переоцінити. Купити сонцезахисний крем SPF 50 необхідно, щоб захистити шкіру від передчасного старіння та появи зморшок, зневоднення, пошкоджень у вигляді опіків та ризику розвитку різних захворювань, у тому числі раку.
Такий продукт простий у використанні, і за дотримання кількох нескладних правил допоможе забезпечити надійний «щит», що оберігає шкіру від негативного впливу сонця.

Що означає «сонцезахисний крем 50 SPF»Вплив сонячних ультрафіолетових (УФ) променів є найпоширенішим фактором ризику, що сприяє утворенню раку шкіри, але є багато способів захистити шкіру. Розуміння того, як сонце викликає пошкодження та який механізм дії крему для засмаги SPF 50 допоможе мінімізувати ризики.Шкідливими для шкіри є два види УФ-випромінювання: UVA та UVB. Рейтинг SPF (Sun Protection Factor) свідчить про те, що засіб є ефективним проти променів UVB, а число поруч вказує на ступінь захисту. Чим більша ця величина, тим надійніший засіб.Число на етикетці дійсно має значення, навіть якщо різниця між цифрами здається мінімальною: • SPF 15 фільтрує 93% випромінювання, що означає, що він дозволяє 7% УФ-променів досягти шкіри;
 • SPF 30 блокує 96,7% променів;
 • SPF 50 фільтрує 98% УФ-променів, пропускаючи 2%.

 • #

  #


  Принцип дії крему для засмаги SPF 50  Крем сонцезахисний SPF 50 складається з хімічних та органічних речовин, які поглинають або відображають ультрафіолетове випромінювання, таким чином мінімізуючи їхній вплив. Той чи інший крем можна віднести до категорії фізичних чи хімічних залежно від того, як він взаємодіє з ультрафіолетовими променями, різні інгредієнти по-різному захищають шкіру:  1. Фізичний продукт не поглинається шкірою, а залишається на її поверхні у вигляді верхнього шару, та його активні речовини відбивають сонячні промені. Він ніжно впливає на шкіру, але легко втрачається при потовиділенні та може залишати білий блиск при нанесенні. Інгредієнти зазвичай містять подрібнені мінерали оксид цинку або діоксид титану.
  2. Хімічний засіб (або органічний, тобто містить вуглець) вбирається в шкіру і працює, поглинаючи ультрафіолетові промені, а потім виділяючи їх у вигляді тепла. Такі креми водостійкі, тому корисні, якщо ти сильно потієш або часто плаваєш. До складу зазвичай входять октиноксат чи авобензон.


  Обидва типи сонцезахисних кремів мають свої переваги, і вони добре справляються із завданням зниження ризику пошкодження сонцем, якщо ти вибираєш продукт з SPF 50 і маркуванням широкого спектра дії. Це означає, що засіб є ефективним проти обох видів згубних променів: UVA і UVB. Фактично, багато кремів від сонця, які можна знайти у продажу, є комбінацією цих двох типів.

  Правила вибору та застосування крему сонцезахисного SPF 50  Великий асортимент товарів не повинен збивати тебе з пантелику. Перш ніж замовити продукт, достатньо вивчити список на етикетці та переконатися в наявності кількох властивостей:  1. Рейтинг SPF 50
  2. Широкий діапазон дії.
  3. Водостійкість.


  Також важливо правильно користуватися засобом: • Наноси крем за 20-30 хвилин до виходу на вулицю, щоб він встиг увібратися і почати діяти.
 • Застосування захисту необхідно не тільки влітку на пляжі, але й в інші місяці року, у похмурі дні й навіть у приміщенні. Щоденне та цілорічне використання продукту – найкращий профілактичний захід та оптимальний спосіб вберегти шкіру.
 • Використовуй достатньо засобу, для дорослої людини норма становить 30 грам для одного застосування. Використання меншої порції, ніж рекомендовано виробником, може знизити ефективність продукту.
 • Добре струшуйте пляшку при кожному використанні: так активні інгредієнти зможуть розподілятися нерівномірно.
 • Повторюй нанесення кожні 2 години, при підвищеному потовиділенні або фізичних навантаженнях – кожну годину.


 • Придбати відповідний засіб можна у каталозі інтернет-магазину Watsons. Покупців приємно здивують доступні ціни, спрощена процедура замовлення та можливість оформити доставку по Києву та Україні зручним способом.