Тампони

5 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

FACELLE-Тампони жіночі гігієнічні Facelle Super 32 шт-4305615465678-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

FACELLE-Тампони жіночі гігієнічні Facelle Normal Comfort 32 шт-4305615465722-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

FACELLE-Тампони жіночі Facelle Super Plus гігієнічні-4305615465692-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

FACELLE-Тампони жіночі гігієнічні Facelle Mini Comfort 32 шт-4305615465630-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

FACELLE-Тампони жіночі Facelle Normal в коробці 32 шт-4305615474014-

Тампони: все, що про них потрібно знати


Тампони - це гігієнічні вироби, які допомагають жінкам легше переносити дні менструації, відчувати себе більш комфортно і впевнено, не побоюючись протікання при різкому русі, як буває з прокладками. Зважаючи на це такою продукцією користується величезна кількість представниць прекрасної половини людства. А вибрати відповідні товари не складає особливих труднощів, адже пропозицій від виробників досить.


І якщо вас цікавить дана продукція, є бажання правильно підібрати гігієнічні засоби, розглянути тему потрібно уважніше.


Чому тампони?


Почати вивчення теми слід з короткого розгляду основних переваг застосування тампонів. Вони полягають в наступних моментах:


  • використовувати тампони може кожна представниця прекрасної половини людства, навіть молода дівчина, яка ще не мала статевих стосунків;
  • з даними засобами гігієни можна вести активний спосіб життя, навіть купатися у водоймі або басейні, головне - змінити тампон до купання і після нього;
  • правильно використовуючи таку продукцію, не потрібно боятися протікань, що періодично відбувається в разі застосування прокладок.

Тепер зрозуміло, чому багато дівчат і жінок вибирають гігієнічні тампони, віддаючи їм перевагу перед прокладками. Що стосується застосування, з ним проблем не виникає. Кожен виробник повинен додати до своєї продукції інструкцію, де чітко пояснює, як її використовувати. Залишається розібратися, якими бувають розглядаючі засоби гігієни, як їх підбирати.


#

В якому варіанті можна купити тампони


Вирішивши купити тампони, перше, що необхідно зробити - ознайомитися з асортиментом товару. Так буде простіше визначитися з вибором. Гігієнічні вироби відрізняються наступними характеристиками:


#
  • розміри і здатність до вбирання. Тут все дуже індивідуально. Але в цілому, фахівці рекомендують застосовувати продукцію серії Super в перші дні менструації, Normal - в середині, Mini - в останні дні. Інтенсивність вбирання також визначається краплями, як і на прокладках. Для незначних виділень випускають вироби на 2 краплі, для середніх - на 3-4, для рясних - на 5-6;
  • матеріал виготовлення. Виробники виготовляють вироби з бавовни, віскози або суміші цих матеріалів. Підбирати відповідний варіант потрібно індивідуально, враховуючи особисті відчуття;
  • зручність застосування. Слід спробувати покористуватися виробами з аплікатором і без нього. Спочатку вважається, що варіанти з аплікатором застосовувати легше. Але кожна жінка чи дівчина повинна вибрати те, що зручно саме їй;
  • додаткові можливості. Деякі виробники випускають гігієнічні тампони зі спеціальними жолобками, спіральками. Вони сприяють рівномірному поглинанню рідини, знижують ризики протікання.

До слова, на виробника також варто звертати увагу. Від нього залежать встановлені на тампони ціни, їх якість. Особливою популярністю сьогодні користуються товари, що реалізуються під торговими марками Kotex, Ob, Tampax. Але є в продажу і інша продукція.


Де купити гігієнічні тампони


Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити тампони від відомого виробника і вибрати варіант, що ідеально відповідає вимогам, зверніть увагу на пропозиції інтернет-магазину Watsons. В каталозі зібрано безліч різнопланових пропозицій. Фільтр максимально прискорить пошук, дозволивши відібрати товар по важливим критеріям. Ціни демократичні. А доставка виконується в будь-якої точки України.

Найкращі тампони за відгуками: Tampax Super Plus Duo, O.B. Pro Comfort Super Plus, Kotex Super.

Ціни на тампони починаються від 32.90 грн.