Тампони

17 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ProComfort Super 16 шт-3574660234329-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ProComfort Super 32 шт-3574661047188-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. Original Super Plus 16 шт-3574660089356-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ProComfort Normal 32 шт-3574661017808-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ProComfort Super Plus 16 шт-3574660607567-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ExtraDefence Super 16 шт-3574661467702-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони гігієнічні O.b. ProComfort Normal 8 Super 8 2 шт-3574661533513-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ProComfort Normal 16 шт-3574660234282-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. Original Normal 8 шт-3574660089394-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ProComfort Mini 8 шт-3574660142303-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. Original Super 8 шт-3574660089295-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. Original Normal 16 шт-4001683001113-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ExtraDefence Normal 16 шт-3574661467726-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. Original Super 16 шт-3574660089332-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ProComfort Normal 8 шт-3574660234305-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

O.B.-Тампони жіночі гігієнічні o.b. ProComfort Super 8 шт-3574660234343-

Тампони: все, що про них потрібно знати


Тампони - це гігієнічні вироби, які допомагають жінкам легше переносити дні менструації, відчувати себе більш комфортно і впевнено, не побоюючись протікання при різкому русі, як буває з прокладками. Зважаючи на це такою продукцією користується величезна кількість представниць прекрасної половини людства. А вибрати відповідні товари не складає особливих труднощів, адже пропозицій від виробників досить.


І якщо вас цікавить дана продукція, є бажання правильно підібрати гігієнічні засоби, розглянути тему потрібно уважніше.


Чому тампони?


Почати вивчення теми слід з короткого розгляду основних переваг застосування тампонів. Вони полягають в наступних моментах:


 • використовувати тампони може кожна представниця прекрасної половини людства, навіть молода дівчина, яка ще не мала статевих стосунків;
 • з даними засобами гігієни можна вести активний спосіб життя, навіть купатися у водоймі або басейні, головне - змінити тампон до купання і після нього;
 • правильно використовуючи таку продукцію, не потрібно боятися протікань, що періодично відбувається в разі застосування прокладок.

Тепер зрозуміло, чому багато дівчат і жінок вибирають гігієнічні тампони, віддаючи їм перевагу перед прокладками. Що стосується застосування, з ним проблем не виникає. Кожен виробник повинен додати до своєї продукції інструкцію, де чітко пояснює, як її використовувати. Залишається розібратися, якими бувають розглядаючі засоби гігієни, як їх підбирати.


#

В якому варіанті можна купити тампони


Вирішивши купити тампони, перше, що необхідно зробити - ознайомитися з асортиментом товару. Так буде простіше визначитися з вибором. Гігієнічні вироби відрізняються наступними характеристиками:


#
 • розміри і здатність до вбирання. Тут все дуже індивідуально. Але в цілому, фахівці рекомендують застосовувати продукцію серії Super в перші дні менструації, Normal - в середині, Mini - в останні дні. Інтенсивність вбирання також визначається краплями, як і на прокладках. Для незначних виділень випускають вироби на 2 краплі, для середніх - на 3-4, для рясних - на 5-6;
 • матеріал виготовлення. Виробники виготовляють вироби з бавовни, віскози або суміші цих матеріалів. Підбирати відповідний варіант потрібно індивідуально, враховуючи особисті відчуття;
 • зручність застосування. Слід спробувати покористуватися виробами з аплікатором і без нього. Спочатку вважається, що варіанти з аплікатором застосовувати легше. Але кожна жінка чи дівчина повинна вибрати те, що зручно саме їй;
 • додаткові можливості. Деякі виробники випускають гігієнічні тампони зі спеціальними жолобками, спіральками. Вони сприяють рівномірному поглинанню рідини, знижують ризики протікання.

До слова, на виробника також варто звертати увагу. Від нього залежать встановлені на тампони ціни, їх якість. Особливою популярністю сьогодні користуються товари, що реалізуються під торговими марками Kotex, Ob, Tampax. Але є в продажу і інша продукція.


Де купити гігієнічні тампони


Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити тампони від відомого виробника і вибрати варіант, що ідеально відповідає вимогам, зверніть увагу на пропозиції інтернет-магазину Watsons. В каталозі зібрано безліч різнопланових пропозицій. Фільтр максимально прискорить пошук, дозволивши відібрати товар по важливим критеріям. Ціни демократичні. А доставка виконується в будь-якої точки України.

Найкращі тампони за відгуками: Tampax Super Plus Duo, O.B. Pro Comfort Super Plus, Kotex Super.

Ціни на тампони починаються від 32.90 грн.

Тампони O.B. - гігієнічний комфорт і надійний захистКожна жінка прагне не тільки добре виглядати, але і комфортно себе відчувати, особливо в критичні дні. Гігієнічні тампони Обі розроблені з урахуванням жіночих особливостей, виконані з якісних матеріалів і мають зручну форму для легкого введення всередину тіла. Торгова марка O.B. є частиною компанії Johnson & Johnson, яка сьогодні займає лідируючі позиції у виробництві засобів для особистої гігієни. Завдяки великому асортименту кожна представниця прекрасної статі легко підбере ідеальний варіант по інтенсивності всмоктуючих функцій і розміру тампонів. Використовуючи продукцію Обі, відгуки жiнок відзначають легке використання, приємне відчуття комфорту і свіжості протягом всього дня.


Вибираємо якісні тампони торгової марки ОбіДля виробництва гігієнічної продукції бренду O.B. використовується інноваційна технологія Smooth Technology, що дозволяє створювати тампони з гладким покриттям. Завдяки особливому складу, виріб легко вводиться, правильно розміщується всередині і комфортно витягується. Гнучкі волокна дозволяють вільно підлаштовуватися тампону під конституцію тіла, не сковують рухи і продовжувати вести активний спосіб життя навіть в критичні дні. Для додаткового захисту в денний і нічний час фахівці компанії додали допоміжні крильця, які стримують виділення всередині. Використовуючи тампони Обі, відгуки жінок відзначають безліч переваг продукції марки для підтримки інтимної гігієни.Вибирайте найбільш підходящі під індивідуальні особливості тампони O.B., представлені в наступних популярних серіях: • ProComfort Mini - гігієнічні тампони Обі невеликого розміру, створені для молодих дівчат;
 • ProComfort Night - засоби гігієни для сну з високим ступенем вбирання і збільшеним часом дії до 8 годин;

#

#
 • Extra Defence Super - вироби з захисними крильцями для рясних виділень 8 годинної дії;
 • Original Обі - тампони з вертикальними жолобками, що максимально збільшують площу для вбирання, не змінюючи розмір виробу;
 • Compact Applicator - надійний захист від протікання, надання свіжості і легкого введення завдяки наявності додаткового аплікатора.
Вигідно купити оригінальні тампони O.B. в WatsonsКаталог інтернет-магазину Watsons регулярно поповнюється якісними товарами для чоловічої і жіночої гігієни, замовити які можна за демократичною ціною. Завдяки співпраці тільки з перевіреними виробниками в список асортименту магазину входять оригінальні товари для всіх членів сім'ї, якість яких вже оцінили користувачі по всьому світу. Зручний пошук по сайту, відгуки та рейтинг наших покупців допоможуть визначитися з вибором і підібрати потрібний товар. Вибирайте вигідний шопінг для всієї родини, здійснюючи покупки зі знижками під час акційних пропозицій. Діє швидка доставка по Києву і всій Україні.Тампони Обі максимально адаптуються до тіла, підвищують рівень комфорту і надають гігієнічну свіжість під час критичних днів!