Дім

Для миття посуду

 • Сортувати за:
 • Фільтр
   

  Filter

  Бренд

  Наявність

  Спеціальні пропозиції

  Формат продукту

  Тип шкіри

  Призначення засобів для шкіри

  Призначення мийних засобів

  Розмір (об'єм)

  Ціна

  • 13 грн - 799 грн
140 продуктів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

FINISH-Очищувач Finish для посудомийних машин-8000580215025-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DOMOL-Засіб для видалення накипу DOMOL-4305615101835-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DOMOL-Освіжувач для посудомийних машин Domol-4305615103747-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

FAIRY-Засіб для миття посуду Fairy Зелене яблуко -5413149313873-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Жовтий цінник

Лідер продажів

FAIRY-Засіб для миття посуду Fairy Лимон-5413149314092-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DOMOL-Ополіскувач для посудомийних машин Domol-4305615642512-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

GALA-Засіб для миття посуду Gala Лимон-8695370971115-

 

Засоби для миття посуду

Домашній затишок складається з багатьох речей, в тому числі з чистоти та порядку. Гора брудного посуду в раковині точно нікого не порадує. Тому, хочемо ми цього чи не хочемо, але саме миття тарілок і каструль є невід'ємною частиною наведення чистоти. Оскільки старовинні бабусині методи не завжди виявляються дієвими, щоб полегшити це нудне заняття, необхідний якісний та дієвий засіб для миття посуду.

Миючі засоби для миття посуду - як правильно вибрати?

Миючі засоби для миття посуду є хімічними препаратами, застосовуваними для миття побутової техніки, посуду або прибирання приміщення. Якість засобів визначається їх відповідністю певним показникам:

 • Економічність витрати, що виражається в першу чергу в великій кількості піні при використанні.

 • Безпека і надійність упаковки.

 • Гіпоалергенність, наявність у складі засобів, що пом'якшують і доглядають за шкірою рук.

Крім основних характеристик засіб для миття посуду вибирають за певними критеріями.

Різновид

 1. Гель або рідина для миття посуду руками - зручно і ефективно. Відчищає посуд навіть у прохолодній воді. Рясна піна не шкодить шкірі рук, але не до кінця змивається з поверхні посуду, залишаючи на ній токсичні речовини.

 2. Порошкоподібне миюче для посуду - універсальний засіб, так як підходить і для чищення поверхонь. Не вбирається в шкіру, але може застрявати в мікротріщинах посуду, дряпати її поверхню.

 3. У випадку з посудомийними машинами звичайні засоби необхідно замінити на спеціальний гель, порошок або таблетки. Гель ефективно пом'якшує воду, якісно відмиває забруднення, має економічну витрату. Порошок менш економічний і володіє тими ж плюсами і мінусами, що і з в разі кошти для ручного використання. Таблетки найбільш зручні для автоматичної мийки. Дозований, багатофункціональний миючий для посуду відмінно справляється з будь-якими забрудненнями.

Тип

 • Ароматизований миючий засіб для посуду в залежності від інтенсивності аромату допоможе впоратися не тільки з забрудненнями, але і з неприємними запахами. Не підходить для використання людьми, страждаючими на алергію.

 • Для дитячого посуду - такі засоби не містять шкідливих речовин, не мають запаху, не викликають алергію. Відмінно відмивають навіть пластмасовий посуд.

Склад

 • Неорганика - містять поверхнево-активні речовини, що негативно впливають на людський організм. Такі засоби можуть викликати алергію. У свою чергу поділяються на слаболужні та сильнолужні. Перші відмінно підходять для дбайливого чищення, працюючи при низьких температурах. Другі здатні впоратися з сильними забрудненнями.

 • Органічні миючі засоби - містять в основі речовини рослинного походження, які повністю розкладаються при митті. Вони більш концентровані, ніж неорганічні, тому, незважаючи на ціну, економічніше в застосуванні та безпечні для людського організму.

Де купити засіб для миття посуду?

Купити відповідний засіб можна на сайті інтернет-магазину «Ватсонс». Не важливо, де ви знаходитеся (Київ або будь-який інший місто), інтернет-покупка принесе море задоволення, так як заощадить не тільки ваш час, але і фінанси за рахунок помірних цін.


mastercard-visa