Туалетний папір

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DIXI-Туалетний папір Dixi 1 шт-4820084260420-

Кілька секретів вибору туалетного паперу: подаруй собі комфорт!


Серед всіх товарів господарської лінії, туалетний папір найбільш має попит. Його необхідність неможливо переоцінити, як і уявити собі життя сучасної людини без цієї гігієнічної дрібниці. Асортимент, пропонований виробниками, різноманітний, а зробити вибір туалетного паперу допоможуть кілька ключових параметрів.Туалетний папір: огляд існуючих видів


На сучасному ринку папір туалетний представлений двома типами:


 • вологий;
 • сухий.

Першу випускають в герметичній упаковці, яка зроблена з вологонепроникного матеріалу і запобігає при цьому висиханню вмісту. Дістати папір можна через невеликий спеціальний клапан. Вона хоч і дорожче, але привертає:


 • підвищеної гігієнічністю;
 • високим комфортом користування;
 • приємним відчуттям свіжості і чистоти після застосування.

Другий тип більш поширений і привертає низькою ціною, адже у вартість не закладається просочення і спеціальна упаковка. Сухий папір може бути різних сортів, продається в рулонах, що мають різну довжину і щільність намотування, а також передбачені додаткові зручності. Наприклад, для громадських приміщень пропонується та, яка має спеціальну перфорацію, що забезпечує зручне відривання паперу. Для домашнього користування в цьому немає потреби, але краще взяти більш м'яку і якісну, білу і красиву, можна як одинарну, так подвійну або багатошарову.#
#

Туалетний папір випускають сьогодні:


 • з целюлози;
 • із сировини, отриманого шляхом перероблення макулатури.

Целюлозна - м'яка і якісна, приємна тактильно, відрізняється білосніжним кольором. У такого туалетного паперу ціна вище, ніж зробленої з макулатурної сировини. Друга - дешевше, має переважно сіруватий відтінок. Водночас виробники навчилися добре відбілювати та фарбувати будь-який папір, плюс, з метою підвищення попиту на свою продукцію привабливо декорують її малюнками або фактурними візерунками. Ще одна «фішка» - легка ароматизація.


Крім того, ніхто не скасовував поділ паперу по сорту, тому в продажу є:


 • вищого;
 • другого;
 • нижчого.

Останній варіант приваблює дешевизною, але його проблема не тільки в неприємній сірості кольору, а й в тонкощі. Такий папір постійно проривається, розмокає, мається на увазі більша витрата. Який туалетний папір купити - це вирішувати вам, сучасні варіанти вищих сортів якісні, зручні, комфортні, міцні. Але потрібно все ж врахувати парочку нюансів. Якщо вибираєте кольоровий або ароматизований, то переконайтеся, що у вас немає алергії. Другий момент - обов'язково віддавайте перевагу перевіреному виробнику, тому, який гарантує якість і безпеку своєї продукції (надійні бренди спеціально проводять дерматологічні тестування гігієнічної продукції та отримують на конкретні товари сертифікати).
Як зручно і вигідно купити туалетний папір?


Купити туалетний папір сьогодні можна, навіть не виходячи з дому, а просто зайшовши в будь-який зручний час в інтернет-магазин Watsons. Там представлена гігієнічна продукція в широкому асортименті, різних видів, від різних брендів і за привабливою вартістю. Зручна система пошуку допоможе вам максимально швидко відшукати потрібну групу або конкретний товар.


Цей магазин пропонує масу вигод, є спеціальна бонусна програма для покупців, постійно проводяться привабливі акції (на товари з жовтими цінниками дуже вигідні ціни). При цьому організована доставка по всій Україні, покупець може вибрати відправку Новою поштою, Укрпоштою, кур'єром або самовивезення, адже це величезна мережа магазинів.

Найкращий туалетний папір за відгуками:


 • Alouette вологий туалетний папір;
 • Обухів;
 • Zewa Delux;
 • Ціни на туалетний папір починаються від 5.90 грн.