Змягчувачі для води

1 товарів знайдено
Сортувати за:

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CALGON-Засіб для пом'якшення води Calgon для пральних машин 500 г-4820108003057-

Calgon для пральних машин гарантує ідеальну чистоту приладівПомічаєш бруд на ободі пральної машини або відчуваєш неприємний запах з барабана? Це викликано накопиченням мильної піни та залишків забруднень всередині машини. Calgon для пральних машин 3 в 1 допомагає запобігти її накопичення, щоб техніка довше залишалася чистою, що забезпечує і більш чистий одяг.


Хоча неозброєним поглядом цього не видно, на внутрішніх частинах машини накопичується вапняний наліт, який може викликати поломку. Calgon 3 в 1 також захищає від появи нальоту, допомагаючи продовжити термін служби машини. Це особливо важливо для регіонів з жорсткою водою.З Calgon можна покластися на справну, блискучу і чисту пральну машину без запаху і відчувати себе впевнено у свіжому одязі. Доступний широкий вибір форматів засобу: гель, таблетки, порошок.

Детальніше про продукт: Calgon для пральної машиниЗасіб Calgon 3 в 1 з активними інгредієнтами полікарбоксилатами пом'якшує жорстку воду і володіє великим списком переваг:  • Нейтралізує і запобігає утворенню вапняного нальоту.
  • Допомагає видалити залишки забруднень.
  • Запобігає появі неприємного запаху.
  • Безпечний для використання з усіма типами тканин.
  • Захищає всі життєво важливі частини пральної машини.
  • Результат - більш чистої білизни.


Слід використовувати Calgon при кожному пранні та при будь-якій температурі, щоб запобігти утворенню накипу. Досить налити рекомендовану дозу Calgon в відділення для основного прання роздаткового пристрою поверх прального порошку. «Калгон» негайно приступає до роботи, як тільки починає надходити вода.


#

#


Чому важливо використовувати Calgon для пральних машинУ жорсткій воді знижується ефективність миючого засобу і зменшується його спінювання. Через це для ефективного очищення одягу доводиться використовувати більше миючого засобу.Однак, коли миючі засоби не утворюють піну, замість цього вони можуть залишати сліди або «мильну піну». Іноді в пральній машині залишається сіра слизувата речовина, яка застигає в барабані, дверцятах і гумовому ущільненні між ними. Чим більше миючого засобу ти використовуєш, тим більше залишків з'являється, особливо при використанні рідких миючих засобів.Крім того, бруд може прилипнути до шару мильної піни, провокуючи поширення бактерій. Вологе середовище в пральній машині є ідеальним середовищем для їх розмноження, а це означає, що «чистий» одяг, який ти виймаєш після прання, може бути покритий бактеріями. Це можуть бути чорні або білі плями або навіть грудочки цвілі, а також характерний неприємний запах в білизні та машині.Традиційно з розвитком бактерій борються за допомогою прання при високих температурах, але це неекономічно і шкодить навколишньому середовищу, оскільки споживається більше енергії. Недавній акцент на екологічності означає, що ми стираємо при більш низьких температурах, які не можуть знищити бактерії. Краще рішення - купити Calgon, пом'якшувач жорсткої води для правильної роботи пральної машини.Замовити Calgon для пральних машин за доступною ціною ти можеш в інтернет-магазині Watsons. Тут представлений великий асортимент каталогу товарів і зручні способи доставки по Києву та Україні.