Засоби для прочищення труб

2 товарів знайдено
Сортувати за:

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DOMOL-Засіб для прочистки труб Domol 600 г-4305615105338-
01 07 - 28 07
139,90 грн
30 days lowest price:
118,90 грн
Member Card

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DOMOL-Рідина для прочистки труб Domol  1 л-4305615105369-
01 07 - 28 07
125,90 грн
30 days lowest price:
100,70 грн
Member Card

Domol для чищення труб — найкраще рішення делікатної проблемиІноді у кожному господарстві трапляються неприємні ситуації, і однією з прикрих багатьом є засмічення стоків. Незалежно від того, як це проявляється (чи повільно зливається вода або ви помітили неприємні запахи, що виходять з кухонної раковини), закупорка зливу може завдати незручності будь-якому домовласнику.
На щастя, є відмінний спосіб позбутися засмічення каналізації. Від видалення волосся, різних забруднень, залишків їжі, жирних відкладень до усунення неприємних запахів — з проблемою засмічення допоможе впоратися унікальний чистильний продукт Домол для прочищення труб.

Очищувальний засіб Domol для чищення труб: основні характеристикиДомол для труб призначений для ефективного усунення засорів каналізації. За допомогою очисника для труб Domol та його надсильної формули ви можете швидко видалити стійкі засмічення через органічні речовини, такі як волосся, жир та залишки мила. Він також запобігає появі неприємних запахів і підходить для всіх типів труб, включаючи емальовані та пластикові.Важливо: перед використанням продукту Domol для чищення труб обов'язково зверніть увагу на інструкцію із застосування. Продукт можна використовувати лише за призначенням.

Бренд Domol: цінності та підхід до виробництваУ домашнього господарства та його завдань є своя філософія: якщо одній людині це подобається, то інша знаходить прибирання дратівливою та стомлюючою. В обох випадках, коли справа доходить до очищення забруднень, завдання здасться не таким складним, якщо використовувати правильні продукти.


#

#


Бренд Domol за допомогою випуску широкого асортименту продукції прагне полегшити життя кожному своїми ефективними очищувальними продуктами. Ці продукти забезпечують найкращу можливу допомогу в прибиранні за низькою ціною.Компанія Rossmann, частиною якої є торгова марка Domol, постійно працює над тим, щоб зробити продукцію та упаковку екологічнішими. З середини 2022 року більше 90% засобів для чищення та миючих засобів від бренду Домол не містять твердих мікропластиків і понад 70% з них навіть не містять рідких синтетичних полімерів — при збереженні відмінних характеристик продуктів.Виробник пропонує великий вибір товарів різного призначення та, крім того, регулярно додає новинки у свій каталог. Зі списком продукції ви можете ознайомитись на сторінках інтернет-магазину Watsons. Придбати відповідний засіб у «Ватсонсі» ви можете з максимальним комфортом та економією. Порадує покупців і можливість замовити доставку по всій Україні, в тому числі по Києву, у відповідний спосіб: кур'єр, пошту або самовивіз.