Засіб від комарів

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Які бувають засоби від комарів, і як вони діють


З настанням теплої пори року люди починають замислюватися про те, яким способом захиститися від комарів, адже укуси комах неприємні самі по собі, а ще більше незручностей доставляють їх наслідки. Почервоніння на шкірі та постійна сверблячка приносять помітний дискомфорт. Гірше за всіх доводиться особам, які страждають від алергічних реакцій на укуси. У них симптоми проявляються особливо яскраво.У будь-якому випадку, щоб не замислюватися над тим, як позбутися від сверблячки і почервоніння, краще подбати про надійний захист від таких комах. І допоможуть у цьому численні засоби від комарів.


Яким може бути засіб від комарів


Підбираючи засіб від комарів, можна помітити, що в продажу продукція представлена в різних формах:


  • пластини для електрофумігаторів. Їх потрібно вставляти в фумігатор, приєднаний до електромережі. При нагріванні вироби виділяють в повітря речовини, які негативно впливають на нервову систему комах, що призводить до їх загибелі;
  • рідина від комарів. Випускається в спеціальних флакончиках для електрофумігаторів. Діє, так само як і платівки, але вважається більш економічною;
  • спіралі. Підпалюються і тліють, виділяючи в повітря згубні для комах речовини. Працюють за принципом рідин і пластин. В основному застосовуються на відкритому повітрі. Їх часто беруть з собою на пікніки;
  • спреї - розпорошуються на одяг, тіло. Відлякують комах, захищаючи людину від укусів. Багато спреїв надають комплексну дію, захищаючи не тільки від комарів, але і від інших кровосисних, зокрема, кліщів;
  • креми. Наносяться на шкіру тонким шаром, рівномірно розподіляються по відкритих ділянках тіла. Захищають людину від укусів, забезпечуючи досить високий рівень захисту.

#
#

Важливо! Підбираючи засіб від комарів для дітей, потрібно бути гранично уважними. Якщо в продукції містяться агресивні хімічні компоненти, вони можуть завдати шкоди не тільки кровосисним комахам, а й самій дитині, викликавши алергічну реакцію. Тому тим, хто піклується про захист дітей, краще купувати спеціально призначені засоби від комарів для дітей. Вони розроблені на основі безпечних компонентів. В основному виробники використовують для виготовлення такої продукції екстракти рослин, що відлякують комах, або максимально щадні хімічні складові.


Як застосовувати спрей від комарів


Якщо відносно використання пластинок і рідин питань практично не виникає, то, як правильно застосовувати спрей від комарів - знають не всі. Звичайно, на пляшечці з таким засобом виробник вказує рекомендації, але все ж основні моменти не завадить переглянути кілька разів. Вони будуть такими:


  • розпорошувати спрей необхідно на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні;
  • наносячи засіб на одяг, тіло, потрібно тримати балончик на відстані 20-25 см;
  • не слід розпорошувати речовину на пошкоджену шкіру;
  • потрібно уникати попадання засобу в очі. Якщо це сталося, слід промити їх великою кількістю води.


Так використовуваний засіб проти комарів не принесе шкоди, буде діяти так, як необхідно.


Де купити засіб від комарів для дітей і дорослих


Найвигідніше купити засіб від комарів в інтернет-магазині Watsons. Тут встановлені лояльні ціни, запропонований широкий асортимент товару від популярних виробників. Завдяки застосуванню спеціального фільтра пошук можна помітно прискорити. Замовити доставку можна в будь-який куточок України.

OFF - засіб від комарів для комфортного відпочинкуУкуси комарів дратують (викликаючи неприємні відчуття і свербіж) і бувають небезпечні (комахи можуть переносити хвороби). Однак є відмінне рішення для відлякування цих набридливих комах - засіб проти комарів ОФФ.


Як вибрати OFF від комарів

Репеленти бувають різних складів і форматів, що забезпечують різну ступінь захисту і діють за певним принципом. Необхідно переконатися, що ти вибираєш найкращий репелент, щоб насолоджуватися літньою погодою з комфортом і безпечно.Ключ до вибору якісного репелента від комарів полягає в тому, щоб з'ясувати, як ти будеш його використовувати і як довго він повинен діяти. Якщо ти плануєш проводити більше часу на вулиці, вибери репелент з максимальними процентними вмістом діючої речовини і з'ясуй, як часто виробник рекомендує наносити його повторно.Також необхідно звернути пильну увагу на склад і концентрацію інгредієнтів. Більш високі концентрації активних компонентів (до 50%), як правило, служать довше і забезпечують максимально надійний захист від укусів. Однак у деяких людей може проявлятися чутливість до високих концентрацій. Незалежно від типу засобів від комах, який ти використовуєш, уважно прочитай список всіх інгредієнтів.Обов'язково переконайся, що ти використовуєш продукти відповідно до вказівок на етикетці, і пам'ятай про будь-яких потенційни вікові обмеження, пов'язани з інгредієнтами.
#

#

Як діє OFF від комахРепеленти від комах, які ми наносимо на шкіру, включають хімічні речовини, а також натуральні або синтетичні рослинні масла. В цілому, хімічні репеленти, такі як ДЕТА і пікарідін, забезпечують тривалий і широкий захист, одлякуючи комарів, кліщів і багатьох видів мух. Синтезовані рослинні масла, такі як масло лимонного евкаліпта і IR3535, не захищають так довго і ефективні проти комарів і деяких видів кліщів.Основна діюча речовина засоби проти комарів ОФФ - N, N-діетил-мета-толуамід (ДЕТА), який вважається найкращим репелентом проти комарів на відкритому повітрі. ДЕТА призначений для нанесення безпосередньо на шкіру людини. Він працює, ускладнюючи комахою виявлення людини, порушуючи їх нюх.Концентрації ДЕТА варіюються від 10% до 100%. Формули з контрольованим вивільненням, які містять від 20 до 30% ДЕТА, забезпечують захист на термін до 12 годин. Максимальний захист досягається при складах з 30% діетил-мета-толуаміда, більш високі рівні концентрації продовжують захист.

Купити засіб проти комарів ОФФ швидко і за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Широкий асортимент каталогу товарів дозволить підібрати максимально відповідну для конкретних потреб продукцію. Замовити доставку по Києву та Україні можна найбільш зручним способом з переліку варіантів, представлених у відповідному розділі, також в наявності великий вибір методів оплати.