Побутова хімія

Освіжувачі повітря

70 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

AIR WICK-Освіжувач повітря Air Wick Магнолія та квітка вишні-3059943015067-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MI BELLUMI-Дифузор ароматичний для дому Mi Bellumi «Юдзу і лайм»-1301599-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

FLOWER SHOP-Освіжувач повітря Flower Shop Лайм та м'ята-4820046281289-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLADE SENSATIONS-Освіжувач повітря гелевий Glade Свіжість ранку-4620000430148-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

AIR WICK-Освіжувач повітря Air Wick Pure Вишневий Цвіт-4820108003019-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

AIR WICK-Освіжувач повітря Air Wick Pure Весняний Настрій -4820108003002-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLADE-Освіжувач повітря Glade Після дощу-5010182990247-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLADE-Освіжувач повітря Glade Sensations Свіжість ранку гелевий -4620000430131-

 

Освіжувачі повітря

 

 

Правильно підібраний якісний освіжувач повітря ефективно допоможе впоратися з неприємними запахами в приміщенні. При його застосуванні кімната швидко наповниться свіжим цитрусовим або квітковим ароматом. Сучасні очисники здатні не тільки усунути зіпсоване повітря. Завдяки властивостям дезінфекції, вони повністю знищать шкідливі бактерії, не даючи їм поширюватися.

Освіжувач повітря - різновиди

Галузь товарів для дому пропонує величезну кількість всіляких освіжувачів. Вибір очисника можна зробити в залежності від уподобань по аромату, за ціною або виробником. Але основний поділ на групи здійснюється все ж, виходячи з принципів дії.

Аерозолі

Найпоширеніші в побуті освіжувачі повітря через простоту експлуатації: зняти ковпачок та натиснути на клавішу розпилення. Пара миттєвостей і свіже повітря поширюється по приміщенню.

Мікроспрей

Принцип роботи аналогічний аерозолям з тією лише різницею, що заповнені мікроспреї більш концентрованим освіжувачем та ефект від їх застосування залишається на більш тривалий час. Освіжувач для повітря в такому варіанті виходить більш економічним.

Ароматичні кристали

Заповнений гелем картридж встановлюється в спеціальну рамку, що дозволяє розміщувати ароматизатор в будь-якому зручному місці. На всьому протязі дії нехитрий пристрій буде насичувати повітря свіжістю. Як тільки картридж висохне, його можна з легкістю змінити на новий.

Пластинки для сантехніки

Стіки або підвісні блоки зручні в застосуванні та забезпечують свіжість повітря у ванній кімнаті. При цьому вони не тільки пахнуть, активуючи при кожному зливі води, але і дезінфікують унітаз.

Електронні освіжувачі

Працюють автономно, завдяки акумуляторам або батареям. Змінні картриджі, які заповнюються маслом або гелем, поміщаються в спеціальний диспенсер, що спрацьовує з бажаної вами періодичністю. Вручну можна встановлювати і інтенсивність розпилення. Сучасні моделі таких ароматизаторів передбачають навіть спрацьовування на включення світла або рух в кімнаті.

Електричні ароматизатори

Такий ароматизатор функціонує за принципом електронного, але працює від мережі.

 

Ароматизатор - види запахів

Вибираючи очисник повітря, варто уважно придивитися не тільки до виробника і ціни, але й до його аромату. Палітра запахів досить обширна: лісова свіжість, хвойна лінія, квіткові аромати, кавові нотки, морські запахи, ягідні та фруктові відтінки. Є антитютюнові варіанти і навіть нейтральні освіжувачі повітря для тих, хто не сприймає додатковий запах в приміщенні.

Де купити?

Купити освіжувач для повітря за оптимальною ціною можна в одному з магазинів торговельної мережі «Ватсонс». Для тих, хто не бажає витрачати час на походи в магазин, розроблений зручний інтернет-ресурс, що дозволяє здійснювати покупки з Києва, Харкова, Дніпра та будь-якого міста нашої країни. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, грамотно продумана навігація робить ваш шопінг приємним та необтяжливим.

mastercard-visa

 

Мобільний додаток Watsons