Чоловічі дезодоранти

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Топ чоловічих дезодорантів: Дезодорант-стік Old Spice Whitewater для чоловіків, Isana Men Motion Protect для чоловіків, Fa для чоловіків xtreme Invisible.

Ціна на чоловічі дезодоранти починається від 39.90 грн.

Чоловічий роликовий дезодорант Вибір найкращого дезодоранту – важливий крок у повсякденній гігієні, що дозволяє контролювати запах тіла. Чоловічий кульковий дезодорант допоможе усунути неприємний аромат одним швидким рухом пахвової області. Це робить його оптимальним варіантом для використання в дорозі та ідеальним компаньйоном у тренажерному залі. Він подарує відчуття свіжості, яке триватиме годинами. 
Ключові особливості чоловічого кулькового дезодоранту/антиперспіранту Принцип дії чоловічого роликового дезодоранту полягає в обертанні кульки, яка рівномірно наносить рідку або кремоподібну формулу продукту на ніжну область пахв. І правильні методи нанесення можуть дати приголомшливі результати. Від жіночого чоловічий роликовоий дезодорант відрізняється асортиментом пропонованих ароматів, склад та активні речовини в них приблизно однакові. І якщо в першому випадку більше представлені насичені фруктові та квіткові композиції, то серед представників сильної половини людства популярні океанічні, освіжаючі аромати, ментолові та з нотами бергамоту. Різниця між антиперспірантом і дезодорантом зводиться до того, як вони справляються з проблемою. Продукти, позначені як дезодоранти, борються з бактеріями, що спричиняють неприємний запах. Антиперспіранти допомагають тимчасово блокувати виділення поту та запобігають появі аромату. Продукція з характеристиками обох засобів ще ефективніша, оскільки має подвійну силу. Як правильно користуватися чоловічим роликовим дезодорантом Щоб зберігати свіжість і приємний запах протягом дня, важливо правильно застосовувати чоловічий кульковий дезодорант, дотримуючись кількох простих правил зі списку: 


#

#
  1. Для максимального захисту на весь день переконайся, що твої пахви чисті та сухі, перш ніж наносити засіб. Таким чином, потові залози зможуть краще його вбрати. 
  2. Якщо ти використовуєш антиперспірант, нанеси його напередодні увечері. Це дасть можливість завчасно вбратися в потові протоки і надійно захистити від поту наступного дня. 
  3. Добре струси флакон, щоб отримати рівномірну консистенцію продукту. 
  4. Поступово проведи по області пахв вперед і назад, поки не покриєш поверхню тонким шаром засобу. Зазвичай достатньо трьох-чотирьох мазків. Існує помилкова думка, що для інтенсивних занять потрібен щільніший шар дезодоранту, але зазвичай це не так. 
  5. Дочекайся висихання перед тим, як одягати одяг. Це допоможе вберегти речі та забезпечити правильне всмоктування продукту. 


Всі люди унікальні, тому ваш ідеальний спосіб нанесення може трохи відрізнятися. Найкращий спосіб застосування дезодоранту може залежати від форми пахв та інтенсивності потовиділення. Широкий вибір таких товарів представлений у каталозі інтернет-магазину Watsons. Замовити продукцію тут можна легко, максимально швидко та за вигідними цінами. Купити та оформити зручну доставку можуть мешканці Києва та інших міст України.