Урологічні прокладки підгузки для дорослих

3 товарів знайдено
Сортувати за:

Підгузки та урологічні прокладки для чоловіків і жінок


Купити підгузки для дорослих і урологічні пристосування варто для підтримки індивідуальної гігієни. Потреба в таких виробах може виникати у жінок і чоловіків різного віку та в різних ситуаціях. Вони будуть незамінні під час вагітності, в післяпологовий період, у разі різних хвороб, після операцій, для медичного обстеження. Важливо вибрати відповідні товари, що не спричиняють неприємних відчуттів і ефективно пораються з поставленими завданнями.


Як вибрати урологічні прокладки та підгузки


Вибрати правильно гігієнічні приналежності зовсім не складно. Важливо розуміти критерії, яким вони повинні відповідати. Під час купівлі товару звертайте увагу на його характеристики. Усі дані щодо призначення, вбирання та розмірів зазначені на пакуванні або в інструкції.


Купити урологічні прокладки можна з крильцями або без. У деяких видах може використовуватися безпечна віддушка. Післяпологові прокладки стануть незамінним помічником для жінок, які нещодавно народили. Такі вироби мають великі розміри та товщину й максимально вбирають виділення.


#
#

Підгузки для дорослих варто придбати для людей, що лежать, у разі нетримання сечі та калу. Вироби повністю герметичні та забезпечують сухість на довгий час. Виготовляються за сучасними технологіями, що дозволяє шкірі дихати та уникнути попрілості, почервоніння та алергічних реакцій.


Купити урологічні прокладки для жінок можна різного розміру та форми. Кожен виробник пропонує вироби з певним прошарком і товщиною. У кожного бренду є свої маркувальні дані, на які слід звернути увагу під час покупки.


Критерії вибору потрібного товару:


  • призначення (пошук товару здійснюйте у відповідній категорії);
  • статеві ознаки (жіночі та чоловічі вироби виглядають по-різному);
  • розмір (підбирається індивідуально, на прокладках вбирання позначене в краплях);
  • додаткові характеристики (товщина, форма та матеріал, що використовується);
  • кількість штук у пакуванні (пачки можуть бути маленькими, середніми та великими);
  • ціна (залежить від виробника, кількості та інших параметрів);
  • бренд (товари відомих виробників коштують дорожче).

Де купити урологічні прокладки та дорослі підгузки за вигідною ціною


Недорогі урологічні прокладки купити в Україні можна в інтернет-магазині Watsons. У широкому асортименті представлені якісні товари від найкращих світових виробників. В електронному каталозі ви знайдете великий вибір урологічних прокладок і памперсів для дорослих за вигідною ціною. Ви обов'язково підберете потрібну позицію. Вибрати необхідні гігієнічні приналежності ви зможете в будь-який зручний час, не виходячи з дому.


Доставлення замовлених товарів здійснюється в найближчі терміни після оформлення покупки. Відправлення можливе в будь-який куточок України «Новою поштою», «Укрпоштою» JustIn. Забрати товари ви можете самовивозом або замовити кур'єрську доставку.