Капсули для прання

3 товарів знайдено
Сортувати за:

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMOL-Капсули для прання Domol 3 в 1 Color 22 шт-4305615668444-
01 07 - 28 07
389,00 грн
30 days lowest price:
311,20 грн
Member Card

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMOL-Капсули для прання Domol 3 в 1 Active 22 шт-4305615979564-
01 07 - 28 07
389,00 грн
30 days lowest price:
311,20 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMOL-Капсули для прання Domol для делікатних речей 22 шт-4305615718194-

Domol — прості та ефективні капсули для пранняДозовані одноразові капсули для прання стали гідною альтернативою традиційним сипучим і рідким пральним порошкам. Компактне пакування зручне та просте у використанні: кількість мийного засобу в одному пакеті розрахована на повний цикл прання білизни вагою до 4,5 кг. Німецька компанія «Домол» виробляє капсули для прання, що вирізняються високою ефективністю у видаленні забруднень.Компоненти, що містяться у формулах капсул, сконцентровані та збалансовані таким чином, щоб забезпечувати максимально спрямовану дію на усунення плям і бруду. Крім того, засоби вирізняються низьким ступенем піноутворення. Це стає незаперечною перевагою для машин, що використовують невеликий рівень води під час фінального полоскання.
«Домол» капсули для прання: особливості продуктуГоворячи про переваги капсул для прання Domol, варто позначити список їхніх характеристик: • Domol капсули для прання практичні та прості в застосуванні, займають мінімум місця.
 • Рідкий мийний засіб у водорозчинній плівці забезпечує ефективне видалення плям.
 • У капсулах попередньо розраховане потрібне дозування. Нема потреби в додаткових розрахунках необхідної кількості засобу.
 • Вбудована технологія Verkapselungs створює стійкий, але ненав'язливий аромат свіжості.


У широкому асортименті каталогу товарів виробника присутні кілька лінійок засобів, спрямованих на розв’язання різних завдань: 1. Концентрований склад серії «3 в 1» Active гарантує ідеальну чистоту та усунення навіть найстійкіших забруднень і жирних плям.
 2. Ніжна формула серії Feinwaschmittel забезпечує дбайливе очищення одягу з делікатних тканин.
 3. Товари з лінійки Vollwaschmittel гарантують чистий білий колір і тривалу свіжість речей.
 4. Засіб «3 в 1» Color з формулою захисту кольору забезпечує не тільки чистоту та приємний запах, а й збереження первісної яскравості тканин.

#

#


Правила застосування Domol капсул для пранняЯк і у випадку з будь-яким іншим мийним продуктом, важливо дотримуватися певних рекомендацій під час використання капсул: • Для стандартної машини у разі повного завантаження цілком вистачить одного пакування з мийним засобом. Для пральних машин збільшеної місткості можна взяти два пакети.
 • Капсулу необхідно покласти в порожній барабан перед додаванням одягу та води. Якщо додати її в кінці та покласти поверх одягу, вона може не розчинитися належним чином. Це може стати причиною утворення смуг і плям від відкладень мийного продукту, що залишилися на мокрих речах. Важливо: подушечку слід поміщати безпосередньо в барабан, а не в шухлядку порошкоприймача.
 • Під час використання капсул важливо, щоб руки були повністю сухими, інакше зовнішня плівка почне розчинятися завчасно. Також важливо тримати пакування для зберігання капсул закритим, коли вони не використовуються, особливо якщо ви живете в зоні з високою вологістю. Це дозволить запобігти їхньому пошкодженню.


Купити капсули «Домол» за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Доставку можна замовити одним з методів із запропонованого великого вибору по Києву та інших містах України.