Капсули для прання

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Капсули для прання чорних речей Tide Все в 1 Свіжість Lenor 12 шт-8006540405352-

Капсули для прання Tide зроблять речі чистими без зайвих турботTide PODS — це зручний і ефективний засіб для прання в компактному індивідуальному пакуванні. У сьогоднішньому динамічному темпі життя буває важко знайти час, щоб влаштувати прання. Прискорити та спростити цей процес дозволять нові розробки, такі як капсули для прання Tide, ціна яких з розрахунку отриманої в результаті чистої білизни виходить вигіднішою, ніж вартість звичайного прального порошку.Замість того, щоб турбуватися про правильне дозування або попереднє оброблення плям, досить просто помістити одну капсулу для прання Tide у барабан пральної машини.


Унікальна технологія «3 в 1»Процедура прання не обмежується тим, щоб просто кинути одяг у пральну машину та натиснути кнопку ввімкнення. Фактично, існує понад 900 різних комбінацій прання, якщо врахувати всі можливі типи плям і тканин, ефективність машини та інші чинники. За різного завантаження пральної машини, ступеня забруднення та жорсткості води отримання дійсно чистого одягу вимагає трохи більше уваги. Використання мийного засобу, сумісного з усіма машинами, такого як капсули для прання Tide, означає, що ти можеш вивести процедуру очищення одягу на новий рівень.Tide PODS пропонує рішення для прання «3 в 1». Це не тільки мийний засіб, але й продукт для виведення плям і відбілювач в одному зручному пакуванні. Ці пакети наповнені суперконцентрованим складом, а їхні невеликі компактні дози означають мінімальні клопоти. Не кажучи вже про те, що вони також сумісні! Тепер, завдяки Tide POWER PODS, що є останньою, найбільшою інновацією бренду, навіть негабаритне завантаження білизни та застиглі плями не можуть перешкодити вам освіжити одяг і надати тканинам чистого вигляду.

Чому варто купити капсули для прання «Тайд»Tide PODS — найкомпактніший мийний засіб Tide. Вони поєднують у собі дбайливий догляд і простоту використання в потужному індивідуальному пакуванні.За останні кілька десятиліть пральні машини не тільки стали ефективніше очищувати одяг, але й збільшилися в розмірі. Чим об’ємніший барабан, тим більше одягу можна вмістити в пральну машину та тим менше енергії споживається. Але велике завантаження означає також більшу кількість забруднень та їхнє ускладнене видалення, оскільки між пранням проходить більший проміжок часу. Крім того, складніше розрахувати кількість мийного засобу.


#

#
У Tide є ідеальне рішення для цього випадку. Завдяки оптимальній дозі засіб не доведеться вимірювати, а для великого прання можна взяти дві капсули. Крім того, є розроблені для великих завантажень інноваційні Tide POWER PODS, оснащені великою кількістю мийних інгредієнтів, здатних краще видаляти бруд у разі великого завантаження та забезпечувати чистоту одягу.Капсули для прання Tide забезпечують необхідну очищувальну здатність завдяки трьом відділенням, а унікальний дизайн пакетів передбачає, що інгредієнти зберігаються окремо, а плівка повністю розчиняється у воді.

Як використовувати капсули для прання «Тайд»Одна з основних переваг капсул — простота використання:  1. Просто поклади одну капсулу для прання Tide у задню частину порожнього барабана пральної машини.
  2. Додай білизну, вибери найкращу програму прання та налаштуй температуру згідно з інформацією, зазначеною на етикетці одягу.
  3. Закрий пакування після використання та зберігай у недоступному для дітей місці.


Замовити капсули Tide за доступною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Тут на тебе чекає великий асортимент товарів каталогу у вигляді списку, простота пошуку та замовлення, широкий вибір способів оплати та доставки (по Києву та інших містах України).