Капсули для прання

14 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Капсули для прання Tide Все в 1 Альпійська Свіжість 12 шт-4084500569478-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Капсули для прання Tide Все в 1 Color 45 шт-8001841582160-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Каспули для прання Tide Pods Все в 1 Color 30 шт-8001090758491-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Капсули для прання Tide Всі в 1 Color 35 шт-8001841582283-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Капсули для прання Tide Все в 1 Color 23 шт-8001090758361-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Капсули для прання Tide Всі в 1 Touch of Lenor Color 23 шт-4015400897705-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Капсули для прання Tide Все в 1 Color 12 шт-8001090758231-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Капсули для прання Tide Все в 1 Color 15 шт-8001090758286-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TIDE-Капсули для прання Tide Всі в 1 Touch of Lenor Color 15 шт-4084500569621-

Просте прання за допомогою однієї капсули


Капсули для прання — ефективний засіб, що допомагає боротися з плямами будь-якої складності. Він являє собою невелику м'яку місткість з однією або кількома камерами, в залежності від уподобань і побажань користувача. Найпростіші капсули складаються тільки з концентрованого гелю. Складніші варіанти — поліпшена версія з додаванням кондиціонера та відбілювача. В одному пакуванні ви отримуєте відразу кілька компонентів за приємною ціною.Оболонка капсули розчиняється одразу під час попадання на неї води безпосередньо всередині барабана. Завдяки такій технології, гель миттєво взаємодіє з тканиною, виводячи навіть найскладніші плями. До того ж прання тепер триває менше часу, адже засіб діє миттєво. Навіть якщо виставити на машинці режим швидкого прання (до 20 хвилин), то капсула впорається зі своїм завданням.


Кожна тканина унікальна за своєю текстурою та кольором. Капсули допоможуть не зіпсувати річ і зберегти її стан на довгі часи та навіть роки. Дієва речовина розроблена на основі сучасних досліджень і містить компоненти, що розчиняються навіть у холодній воді. Білизну більше не потрібно замочувати перед пранням, щоб позбутися складних плям. Рідкі добавки в складі допомагають тканині залишатися м'якою та надають їй приємного аромату без безлічі додаткових засобів. Це дає можливість зберігати хороший стан речей після прання.
#
#


Капсули для прання: переваги сучасних технологій


Новітні розробки полегшують життя кожної господині. Гель-капсули для прання мають цілий ряд плюсів.


 • Якщо порівнювати засіб із пральним порошком, дієва речовина капсул у кілька разів сильніша. Вона порається навіть з плямами червоного вина, шоколаду або жиру.
 • Засіб розчиняється у воді за низької температури.
 • Маленький розмір капсул вимагає менше місця для зберігання.
 • Спеціальне пакування, що розчиняється тільки у воді, дозволяє не боятися витоку. Сухий порошок може розсипатися, цей же засіб позбавить вас цієї неприємності.
 • Не потрібно відміряти певну кількість гелю. Речовина з однієї капсули розрахована на одне прання.
 • Пральний порошок у капсулах, на відміну від звичайного сухого засобу, не залишає білих розводів на особливо чутливих тканинах і запобігає утворенню нальоту всередині барабана пральної машини. Завдяки цьому техніка прослужить довше та не потребуватиме додаткових мийних засобів.
 • Капсули мають у складі кондиціонер, що зберігає м'якість тканини та надає речам приємного аромату.Пральні капсули в асортименті Watsons


Наш магазин пропонує продукцію провідних виробників на ринку України. За допомогою зручного пошуку на сайті можна вибрати пральні капсули потрібної цінової категорії, розміру та навіть запаху. Якщо не враховувати ці критерії, то продукція ділиться на два види:


 • для білих і світлих тканин — капсули порошку з активним засобом для виведення плям і відбілювачем, що зберігають білий колір, не дозволяючи йому стати жовтим або сірим;
 • для кольорового одягу — такі капсули зберігають яскравість кольору та текстуру тканини, дбайливо видаляючи плями. Такі засоби універсальні та підходять для будь-якого матеріалу.

Як вибрати пральний порошок у капсулах


Якщо ви ніколи не користувалися таким засобом, то варто купити капсули для прання універсального формату. Один пакетик містить набір компонентів (кондиціонер, очищувальний засіб і відбілювач) для речей будь-якого кольору та текстури. Універсальні капсули для прання, купити які можна у Watsons, випускають такі бренди як Tide, Ariel, Losk і Persil.


Виробники не припиняють тішити покупців новими винаходами, пропонуючи порошок пральний у капсулах без запаху, а також з ароматом квітів або альпійської свіжості. Що може бути приємнішим за аромат свіжої білизни? Сьогодні купити пральний порошок у капсулах можна в інтернеті, не виходячи з дому. На нашому сайті для зручності є доставка.


Обов'язково зверніть увагу на те, що гель-капсули яскраві, що може привернути увагу дитини. Зберігайте засіб у недоступному для дітей і тварин місці, щоб убезпечити домашніх. І будьте обережні: не беріть капсули мокрими руками! Матеріал починає розчинятися від впливу навіть невеликої кількості води, що призведе до небажаних наслідків при контакті зі шкірою.

Ціна на капсули для прання починається від 58.90 грн.

Капсули для прання Tide зроблять речі чистими без зайвих турботTide PODS — це зручний і ефективний засіб для прання в компактному індивідуальному пакуванні. У сьогоднішньому динамічному темпі життя буває важко знайти час, щоб влаштувати прання. Прискорити та спростити цей процес дозволять нові розробки, такі як капсули для прання Tide, ціна яких з розрахунку отриманої в результаті чистої білизни виходить вигіднішою, ніж вартість звичайного прального порошку.Замість того, щоб турбуватися про правильне дозування або попереднє оброблення плям, досить просто помістити одну капсулу для прання Tide у барабан пральної машини.


Унікальна технологія «3 в 1»Процедура прання не обмежується тим, щоб просто кинути одяг у пральну машину та натиснути кнопку ввімкнення. Фактично, існує понад 900 різних комбінацій прання, якщо врахувати всі можливі типи плям і тканин, ефективність машини та інші чинники. За різного завантаження пральної машини, ступеня забруднення та жорсткості води отримання дійсно чистого одягу вимагає трохи більше уваги. Використання мийного засобу, сумісного з усіма машинами, такого як капсули для прання Tide, означає, що ти можеш вивести процедуру очищення одягу на новий рівень.Tide PODS пропонує рішення для прання «3 в 1». Це не тільки мийний засіб, але й продукт для виведення плям і відбілювач в одному зручному пакуванні. Ці пакети наповнені суперконцентрованим складом, а їхні невеликі компактні дози означають мінімальні клопоти. Не кажучи вже про те, що вони також сумісні! Тепер, завдяки Tide POWER PODS, що є останньою, найбільшою інновацією бренду, навіть негабаритне завантаження білизни та застиглі плями не можуть перешкодити вам освіжити одяг і надати тканинам чистого вигляду.

Чому варто купити капсули для прання «Тайд»Tide PODS — найкомпактніший мийний засіб Tide. Вони поєднують у собі дбайливий догляд і простоту використання в потужному індивідуальному пакуванні.За останні кілька десятиліть пральні машини не тільки стали ефективніше очищувати одяг, але й збільшилися в розмірі. Чим об’ємніший барабан, тим більше одягу можна вмістити в пральну машину та тим менше енергії споживається. Але велике завантаження означає також більшу кількість забруднень та їхнє ускладнене видалення, оскільки між пранням проходить більший проміжок часу. Крім того, складніше розрахувати кількість мийного засобу.


#

#
У Tide є ідеальне рішення для цього випадку. Завдяки оптимальній дозі засіб не доведеться вимірювати, а для великого прання можна взяти дві капсули. Крім того, є розроблені для великих завантажень інноваційні Tide POWER PODS, оснащені великою кількістю мийних інгредієнтів, здатних краще видаляти бруд у разі великого завантаження та забезпечувати чистоту одягу.Капсули для прання Tide забезпечують необхідну очищувальну здатність завдяки трьом відділенням, а унікальний дизайн пакетів передбачає, що інгредієнти зберігаються окремо, а плівка повністю розчиняється у воді.

Як використовувати капсули для прання «Тайд»Одна з основних переваг капсул — простота використання: 1. Просто поклади одну капсулу для прання Tide у задню частину порожнього барабана пральної машини.
 2. Додай білизну, вибери найкращу програму прання та налаштуй температуру згідно з інформацією, зазначеною на етикетці одягу.
 3. Закрий пакування після використання та зберігай у недоступному для дітей місці.


Замовити капсули Tide за доступною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Тут на тебе чекає великий асортимент товарів каталогу у вигляді списку, простота пошуку та замовлення, широкий вибір способів оплати та доставки (по Києву та інших містах України).