Ватні палички

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KRUIDVAT-Палички ватні гiгiєнiчні Kruidvat біо 200 шт-8719179407306-

Гігієнічні ватяні палички — незамінні дрібниці в кожному домі


Ватяні палички — витратні матеріали, що призначені для проведення гігієнічних і косметичних процедур у різних умовах. Не зважаючи на популярність, вироби з'явилися відносно недавно — у 1923 році, завдяки винахідливості американця польського походження. Зараз сфера застосування продукту досить широка. Крім звичного очищення вушних раковин, ватяні палички можна використовувати для коригування та видалення макіяжу, нанесення косметичних або лікарських засобів на невеликі ділянки шкіри та оброблення ран. Тому й не дивно, що ці вироби вважаються одними з найпоширеніших витратних матеріалів.


Особливості ватяних паличок


Відмінною рисою ватяних паличок можна вважати їхню невисоку вартість і простоту використання. Саме тому вони мають таку популярність. Зараз існує широке розмаїття паличок. Вони вирізняються зовнішнім виглядом, виробником і призначенням. З огляду на останню категорію, можна купити вушні палички двох видів:


  • гігієнічні;
  • косметичні.

Перші зазвичай є двосторонніми, а ось другі мають цікаву конструкцію: один кінець загострений, другий — сплюснутий та колоподібний. Сама основа зроблена таким чином, щоб виробами було зручно користуватися, незалежно від ситуації та призначення.


#
#

Виробники пропонують пакування різного обсягу: в деякі з них може поміститися кілька сотень паличок. У магазині можна знайти комплекти зі 100 або 200 виробів. Така кількість є оптимальною, оскільки палички витрачаються досить швидко.


Крім стандартних, виробники також займаються виготовленням паличок для маленьких дітей. Вони вирізняються основою та зовнішнім виглядом. Дитячі ватяні палички мають спеціальну форму з обмежувальними бортиками, що запобігає ризику випадкового занадто глибокого введення в ніс або вуха. Крім того, вони мають гнучку пластикову основу, що не зламається. До чищення вушних раковин у дітей необхідно підходити з підвищеною обережністю. Робити це повинні виключно дорослі.


Ватяні палички не завдають шкоди довкіллю. Вони виконані з натуральних матеріалів, що не спричиняють алергію. Під час використання такої продукції практично відсутній ризик появи подразнень. Але важливо правильно застосовувати палички, щоб не нашкодити своєму здоров'ю. Не варто занадто глибоко вводити вироби та натискати на них: під тиском вони можуть зламатися та завдати шкоди вуху. Це стосується виключно дерев'яних паличок, оскільки пластикові вирізняються надійністю та гнучкістю.

Де купити ватяні палички в Україні?


Великий вибір ватяних паличок ви можете знайти в каталозі інтернет-магазину Watsons. Тут пропонується широкий асортимент, а також найнижчі ціни ватяних паличок в Україні. Для зручності на сайті є фільтр, що значно спрощує пошук. Доставлення товару здійснюється в найкоротший термін будь-якою зручною службою: «Укрпошта», «Нова пошта», JustIn. Також є кур'єрська доставка та можливість замовити самовивезення з найближчого магазину.

Найкращі ватні палички за відгуками:


Ціна на ватні палички починається від 9.90 грн.