Зубні пасти

7 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SENSODYNE-Зубна паста Sensodyne Пронамель 75 мл-5000347014437-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SENSODYNE-Зубна паста Sensodyne Відновлення та Захист 75 мл-5054563099983-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SENSODYNE-Паста зубна Sensodyne Швидка дія 75 мл-5054563027382-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SENSODYNE-Зубна паста Sensodyne Швидка дія Відбілююча 75 мл-5054563027498-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SENSODYNE-Зубна паста Sensodyne Фтор 75 мл-4047400470350-

Зубна паста для здоров'я і краси

Доглядати за зубами просто необхідно не тільки для здоров'я, а й для ідеального зовнішнього вигляду. Адже ваша усмішка – це впевненість, можливість привернути до себе увагу людей і справжня привабливість. Щоб завжди підтримувати здоров'я зубів і ротової порожнини в цілому, потрібно вибирати правильні зубні пасти. Вони забезпечать і білизну емалі, і захист від бактерій, і тільки профілактичні візити до стоматолога.

Які бувають пасти для зубів?

Головне в зубній пасті – мета її застосування. Формула кожного окремого продукту розроблена так, щоб вирішувати конкретну задачу. Неправильне застосування може зашкодити вашій посмішці, хоч кожна зубна паста за показаннями повністю безпечна.

Наприклад, для зміцнення ясен і зменшення кровоточивості краще користуватися щадними засобами з лікувальними травами, а не з абразивними частинками, що забезпечують максимум білизни. А дітям до 12 років не варто користуватися навіть щадними дорослими продуктами, щоб передчасно не зруйнувати крихку емаль молочних і корінних зубів.

Гігієнічні зубні пасти – найбільш універсальний варіант. Така паста зубна забезпечить якісне очищення зубів від нальоту і свіжий подих на кілька годин. Нею цілком можна користуватися регулярно, якщо не спостерігається проблем із яснами або емаллю зубів. Така паста відмінно впорається із забрудненнями, якщо у людини немає шкідливих звичок і вона не зловживає міцними чаєм і кавою.

Лікувально-профілактичні пасти – продукти, які також розроблені для підтримання гігієни в ротовій порожнині, але мають додатково профілактичний ефект і оздоровлюють зуби. За призначенням така паста для зубів може бути:

• Протизапальною (наприклад, при кровоточивості ясен);
• Для боротьби з карієсом і його профілактики;
• Солевмісною – проти зубного каменю (він часто виникає від куріння).

Більшість паст містить помірну дозу фтору, який оберігає від демінералізації емалі, робить середовище в ротовій порожнині більш лужним, і захищає від бактерій.

Лікувальні зубні пасти мають у складі активні речовини, які швидко справляються з певною патологією в ротовій порожнині. Такі продукти часто бувають антибактеріальними: вони призначені для захисту зубів від розмноження бактерій і для підтримки свіжого дихання. Часто вони продаються в аптеках як ліки і не рекомендуються до довгого застосування без консультації зі стоматологом.

Відбілюючі пасти досить агресивно впливають на емаль і нейтралізують фарбувальні пігменти з напоїв і їжі. Хімічні та абразивні речовини в такій пасті можуть поступово вимивати мінерали і підвищувати чутливість зубів, тому купити зубну пасту такої дії варто тільки за рекомендацією лікаря, або користуватися нею курсами.

Десенситивні пасти, або пасти для чутливих зубів, використовуються для зниження чутливості зубів до холодного, кислого, солодкого, гарячого. Вони знижують реакцію дентину на перепади температури або певні речовини в їжі, заповнюючи мікротріщини в емалі і підтримуючи її, якщо вона потоншала. Чутливість з'являється через нестачу мінералів – кальцію, фтору і фосфору, і паста з іонами фтору закріплює мінерали в емалі, роблячи її більш міцною.

Отже, пасту для всієї родини купити непросто, тому варто орієнтуватися на вік і потреби кожного. Якщо ви вже знаєте, яка вам потрібна зубна паста, купити її ви зможете з легкістю в найближчому магазині Ватсонс, або онлайн із адресною доставкою чи доставкою на поштове відділення, щоб витратити мінімум часу і досягти максимального ефекту від повністю підходящого товару.

Зубна паста Sensodyne – найкраще рішення для чутливих зубівЧутливі зуби вимагають індивідуального підходу у виборі відповідних засобів для повсякденного догляду та гігієни. Для того щоб прийняття їжі і навіть звичайне попадання води і повітря не перетворилося на тортури, необхідно використовувати зубні пасти, що сприяють відновленню оголених ділянок емалі. Одна з таких паст, рекомендована досвідченими стоматологами – Sensodyne для чутливих зубів, дія якої спрямована на ефективне вирішення цієї поширеної проблеми.
Основними причинами гіперчутливості зубів прийнято вважати: 1. Зношування зубної емалі, який може бути спровокований дуже інтенсивною чисткою зубів з використанням агресивних відбілюючих паст або скреготінням зубів.
 2. Рецесію ясна, що є наслідок тривалих захворювань пародонту.


Застосування стандартних засобів зубної гігієни у таких ситуаціях не приносить полегшення. Вони забезпечують очищення зубної емалі, свіжість дихання та профілактику карієсу, проте аж ніяк не впливають на хворобливий оголений дентин. Тому слід зупинити свій вибір на зубній пасті Sensodyne, що забезпечує комплексний підхід в усуненні не лише симптомів, а й причин.Особливості зубної пасти «Сенсодин» для чутливих зубівЕфект від пасти Sensodyne обумовлений її продуманим складом. Головним активним компонентом є фторид олова, який формує на поверхні зубної емалі особливий захисний шар. Він не лише усуває гостру болючість, а й поступово відновлює уражений дентин.Іншими компонентами пасти є: • запатентована кальцій-фосфатна технологія NovaMin®;
 • гідратований гідроксид натрію;

#

#
 • гліцерин;
 • фторид натрію.


 • Регулярне застосування цього засобу забезпечує переваги, подані у списку:  • ефективне зниження чутливості зубів та ясен, забезпечення тривалого захисту від цього явища;
  • відновлення гіперчутливих ділянок щодня;
  • свіжість дихання;
  • захист від поразки карієсом.


  Для досягнення бажаного результату слід використовувати зубну щітку із м'якими щетинками. Обсяг пасти для дорослих людей та дітей віком від 14 років повинен становити не менше двох сантиметрів. Дітям молодшого віку достатньо пасти розміром з горошину. Тривалість чищення має становити близько двох хвилин.  У широкому асортименті виробника представлені товари з різними додатковими ефектами:  • комплексний захист;
  • відновлення та захист;
  • миттєвий ефект;
  • Pronamel для захисту емалі від кислот;
  • «Фтор» для зменшення чутливості.


  Зубна паста Sensodyne здатна усунути проблеми чутливих зубів завдяки одночасному подвійному впливу – формуванню захисного шару та відновленню пошкодженого дентину.  Купити такі засоби за вигідною ціною можна у каталозі інтернет-магазину Watsons. Замовити доставку по Києву та Україні можна найзручнішим способом (представлений великий вибір варіантів).