Макіяж

Туш

174 продуктів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BOURJOIS-Туш Bourjois Volume Glamour Black-3052503860640-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SALE Ціна зі знижкою

LUMENE-Туш для вій Lumene Natural Code Dual Drama Black -6412600471373-

 

Закони привабливості або навіщо дамам макіяж

Пухнасті вії та натуральні брови, пухкі губи й виразні очі - еталон жіночої краси, який століттями цінується серед чоловіків. Але як співалося в одному відомому фільмі: «Жіноча краса - справа наживна». Природа наділила жінок привабливістю. Родзинка, що виділяє з натовпу, є в кожної з нас. Наше завдання полягає в тому, щоб навчитися акцентувати на ній увагу оточуючих. Наприклад, за допомогою вдало підібраного макіяжу.

Навіщо нам макіяж?

За часів фараонів жінки в боротьбі за красу використовували будь-які підручні засоби. У хід йшло вугілля для підфарбовування брів і вій, водорості для надання відтінку губам, сажа для імітації тіней. Сучасна б'юті-індустрія пропонує сотні варіантів косметичних засобів по догляду за собою найрізноманітніших відтінків та текстур. Більше не потрібно вичавлювати сік з рослин або товкти листя. Але чи так необхідний макіяж сучасній жінці? Хоча це рішення індивідуально, модні тенденції диктують свої правила. Опинитися без макіяжу в суспільстві вважається неприпустимим.

Види макіяжу

Виділяють денний, вечірній та авторський макіяж. Кожен з них відповідає певній обстановці та абсолютно недоречний поза нею. Навряд чи ви зважитеся відправитися на ділову вечерю з помітними тінями або яскравими рум'янами, як і залишитися непоміченою на вечірці з натуральним нюдовим мейком.

Денний - натуральність у всьому

Характеризується максимальною природністю. Основа повсякденного макіяжу - рівний тон шкіри, акуратно підведені очі та брови, трохи туші на віях і ніжних відтінків помада. При цьому привертати увагу має тільки щось одне - або очі, або губи.

Вечірній - чи потрібна туш для брів?

Яскравий, помітний, таємничий - підходить для походів на вечірки та в гості, прогулянки та побачення, в ресторан або на торжество. Використовують накладні вії, туш, підфарбовують брови. Не зайвими будуть яскраві тіні і помада. Така виразність диктується необхідністю виділятися в умовах приглушеного освітлення.

Авторський - суцільний авангард

Найцікавіший та неординарний вид. Туш, помада, тіні - тут немає ніяких обмежень в використовуваних засобах та декоративних елементах. Наноситься такий макіяж не часто. Але, якщо потрібно по-справжньому блиснути, то не варто від нього відмовлятися.

Де шукати?

Купити туш, засоби по догляду за шкірою, макіяжу та демакіяжу в Києві можна на сайті інтернет-магазину «Ватсонс». Наш сайт розроблений спеціально для того, щоб ви робили покупки з максимальним комфортом. Багатий вибір, оптимальні ціни та зручна форма замовлення дозволяють купити все необхідне з будь-якої точки України, не покидаючи затишку власного житла. Магазин Watsons - дбаємо про те, щоб якість товарів було набагато вища за ціну!


mastercard-visa