Губки для кухні

15 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губка кухонна Фрекен Бок Максима 5 шт-4820048480185-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губки кухонні Фрекен Бок Max 6 шт-4823071621556-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губка кухонна Фрекен Color 6 шт-4823071630824-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губка кухонна Фрекен Бок Strawberry 5 шт-4823071642544-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губка кухонна целюлозна Фрекен Бок Go Green 3 шт-4823071642384-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губка кухонна Фрекен Бок Minions 8 шт-4823071641530-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губка кухонна Фрекен Бок Максима Black 5 шт-4823071642346-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губка кухонна Фрекен Бок Big Bubble XL 4 шт-4823071635485-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губка кухонна Фрекен Бок Minions 5 шт-4823071641554-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губки кухонні фіброві Фрекен Бок Go Green 4 шт-4823071643879-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Кухонні губки Фрекен Бок Color 5 шт-4823071649703-

Губки для миття посуду — важливі помічники в побуті


Губка для миття посуду — незамінний предмет на кожній кухні. Незалежно від того, чи є у вас посудомийна машина, в будь-якому випадку ви користуєтеся губкою щодня та багаторазово. Ця непримітна річ відмінно порається з очищенням посуду та іншого кухонного приладдя, усуваючи забруднення. А якщо вибрати правильну губку, процес дозволить заощадити ресурси та час і в цілому стане приємнішим.У всіх аспектах питання, яку краще купити губку для миття посуду, розбираємося далі разом.


Мета, принцип дії та походження


Губка для кухні — ефективний інструмент для усунення різних забруднень. Вона може використовуватися не тільки для посуду та столового приладдя, а й для поверхонь різних типів, раковин, плит, кахлю, решіток, грилів, миття важкодоступних місць у приміщенні та інших цілей.


Губки виготовлені з м'якого пористого матеріалу, що дозволяє вбирати вологу та утримувати її. Завдяки неоднорідній пористій поверхні з мікротріщинами в ній добре піниться та утримується мийний засіб, що дозволяє швидко та якісно видалити забруднення. Найчастіше м'які губки з одного боку забезпечені жорсткішим матеріалом, що виконує функцію абразиву.


Залежно від матеріалу та ступеня його жорсткості губки для кухні можуть застосовуватися для тих чи інших цілей, з делікатнішим або агресивнішим впливом — за потребою.


Перші аналоги цих інструментів були відомі ще в античні часи та спочатку вироблялися з натуральних морських губок. Згодом їх замінили матеріали штучного походження.
#


#

Склад і технології виробництва


Сьогодні для побутового застосування використовуються губки як натурального, так і синтетичного походження.


Синтетичні губки створюються за допомогою комбінації хімічних процесів. Найпопулярніший варіант для кухонного застосування — з поролону з абразивним шаром. Вироби, виготовлені зі спіненого поліестеру — дуже міцні, еластичні, легкі, м'які, економічні та хімічно стійкіші, ніж інші типи губок, мають суперпоглинальну стільникову структуру.


Популярні різновиди сировини для виробництва губок — поліуретан, віскоза, спінена гума, мікрофібра, латекс тощо. Також використовуються металеві нитки, нержавійна сталь і мідний дріт.


Серед натуральних інгредієнтів можна виділити:


 • губки з целюлози (виготовлені з деревної маси, іноді з додаванням бавовни);
 • меламінові — виготовляються з вуглецю, азоту та водню;
 • природні морські губки мають тваринне походження та належать до типу Porifera; це найменш бажаний варіант для кухонних губок, тому що надмірне виловлювання цих морських жителів негативно
 • позначається на фауні та флорі;
 • губки з люфи виробляються зі стиглих плодів, що являють собою масу волокнистої целюлози.Безсумнівно, губки натурального походження вирізняються екологічністю, вони біорозкладні та нешкідливі, але характеризуються меншим спектром дії та високою вартістю.


Своєю чергою, синтетичні губки, вироблені з використанням сучасних технологій, вирізняються доступною вартістю та високою якістю.


Які краще купити губки для миття посуду


В інтернет-магазині Watsons представлений великий вибір таких товарів як кухонні губки. Каталог містить широкий асортимент продукції, що підходить для різних областей застосування. Список варіантів вирізняється величезною варіативністю форм, матеріалів і складів, забарвлень, рівнів міцності та делікатності впливу. Вибір тієї чи іншої продукції має ґрунтуватися на запланованій меті застосування. Онлайн-магазин «Ватсонс» пропонує доступні ціни та надає зручні варіанти доставлення по території України.


ажливо пам'ятати, що губки можуть бути середовищем для розвитку бактерій і грибків, якщо за ними неправильно доглядати. Щоб перешкодити цьому, їх слід ретельно очищати та висушувати після використання або за можливістю дезінфікувати. Але все ж кращий спосіб гарантувати чистоту кухонної губки — якомога частіше замінювати її.

Ціни на губки для кухні починаються від 3.90 грн.

Губки Фрекен Бок - це надійний помічник для кришталевої чистоти посуду в будинкуВсі ми любимо затишні і теплі застілля в колі близьких і рідних для нас людей, єдиним недоліком яких є - гори брудного посуду, який залишається після відходу гостей. Справитися з забрудненнями використовуючи якісний гель для миття посуду - недостатньо, так як необхідно озброїтися ще й надійним інструментом. У цій справі всім господарочкам допомагає правильно обрана губка для миття.
Сучасні виробники випускають різні форми губок: прямокутні, круглі та овальні. Матеріал з якого їх виготовляють також різний, а саме: • поліуретанова піна;
 • поролон;
 • мікрофібра бамбука;
 • целюлоза.


Торгова марка "Фрекен Бок" є найбільшим постачальником засобів для підтримки гігієни на українському ринку, про які знає абсолютно кожен. Її виробництво товарів йде в ногу з технологічним прогресом не уступаючи сучасним конкурентам. Даним виробником була випущена лінійка губок для посуду Фрекен Бок, які завоювали особливу увагу споживачів.Асортимент кухонних губок Фрекен Бок: • Мікс 4 + 2 - поролонові губки для миття посуду, кухонних меблів і раковини. За рахунок своєї великої пористої структури, утримують стійку піну, що економить миючий засіб для посуду;
 • Максима - набір губок з поролоновим матеріалом з абразивною фіброю, яка відмінно впорається з різними забрудненнями;
 • Strawberry - набір яскравих поролонових губок з приємним запахом полуниці та великою пористою структурою;
 • GO GREEN 3 шт - біорозкладні губки з натуральної целюлози, які відмінно справляються з різними забрудненнями без шкоди для здоров'я домочадців;#

#


 • "Minions" (на 8 шт. І 5 шт.) - великопористі поролонові губки яскравих відтінків, які забезпечують стійку піну;
 • Максима Black - для любителів total black випущена дана серія губок з поролоном підвищеної щільності та посиленою фіброю райдужних відтінків;
 • Color 5 + 1 - поролонові губки райдужних відтінків з великою пористою структурою, яка запобігає розриву матеріалу виробу;
 • Max Подвійний ефект - абразивна фібра даного виробу призначена для миття делікатних кухонних поверхонь й посуду;
 • Big Bubble XL - поролонові губки з великими вічками пористого матеріалу, які утримують густу та стійку піну протягом усього процесу миття.


 • Купити Фрекен Бок губку в Україні  Вибрати та замовити продукцію улюбленого бренду можна в інтернет-магазині Watsons за доступною для клієнта ціною, за рахунок діючих акцій, за допомогою яких Ви заощадите на шопінгу. Інтернет каталог включає в себе популярні розділи товарів для всіх членів сім'ї. За допомогою зручного пошуку на сайті, можна ознайомитися з повною інформацією про продукцію торгової марки Фрекен Бок і відгуками покупців. Діюча послуга доставки по Києву та іншим населеним пунктам України, допоможе зробити покупки в онлайн режимі не виходячи з дому.  `