Дім

Капсули

28 продуктів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Жовтий цінник

НОВИНКА

PERSIL-ДУО-КАПСУЛИ COLOR-9000101094459-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

НОВИНКА

PERSIL-ДИСКИ УНІВЕРСАЛ-9000101372786-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

НОВИНКА

PERSIL-ДИСКИ COLOR-9000101415919-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Жовтий цінник

НОВИНКА

PERSIL-ДУО-КАПСУЛИ УНІВЕРСАЛ-9000101094480-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LOSK-Засіб для прання Losk Дуо-капсули Color-9000101411911-

 

Капсули для прання

Капсули для прання речей з'явилися відносно недавно, але, завдяки активній рекламі, вони добре відомі споживачам. Незважаючи на більш високу ціну щодо звичних пральних порошків, гелі в капсулах мають високий рівень продажів. Це підтверджує їх численні переваги та зручність у використанні.

Порошок в капсулах - переваги

  • Унікальний склад рідкого порошку дозволяє йому в рази перевищувати по потужності дії звичний сипучий засіб для прання. Гель, розташований всередині капсули, з легкістю справляється з найважчими забрудненнями та плямами, не завдаючи при цьому ніякої шкоди одягу. Спеціальні добавки допомагають доглядати як за речами з делікатних тканин, так і за верхнім одягом, гарантовано очищаючи від плям та бруду.

  • Кожна капсула - це точно розрахована доза миючого засобу на певну кількість білизни. Більше не потрібно підбирати потрібну кількість порошку, уникаючи випадків, коли зайвий миючий засіб залишає розводи на речах.

  • Всі знають, як користуватися капсулами для прання. Порошок в капсулах під час прання поміщається відразу в барабан пральної машини. По-перше, це зручно. А по-друге, дозволяє використовувати весь засіб за його прямим призначенням на відміну від сухого порошку, який частково осідає на внутрішніх деталях машини на шляху від місця завантаження до контейнера з білизною.

  • Гель повністю розчиняється у воді навіть при низькій температурі.

  • На відміну від сухих порошків гелі не викликають алергічних реакцій і надійно убезпечать вас від вдихання шкідливих випарів.

  • Коробка з капсулами для прання компактна і ергономічна, зручна в зберіганні та використанні.

Капсули для прання - правила безпеки

  • Через яскраве забарвлення та гумову оболонку капсули з пральним засобом часто стають об'єктами гри для тварин та дітей. Щоб уникнути отруєнь, місце для зберігання повинно бути недоступним для них.

  • Капсули для прання необхідно зберігати в сухому місці.

  • Брати подушечки з гелем для виведення плям можна тільки сухими руками, після контакту з капсулами руки слід вимити.

  • Спосіб використання вкрай простий - взяти капсулу, покласти разом з речами в барабан пральної машини, вибрати потрібний режим та запустити прання. В процесі прання капсула повністю розчиняється та концентрований гель очищає одяг від забруднень.

Де купити підходящий засіб?

Купити ефективний засіб для прання одягу в Києві, як і будь-якому іншому місті України, можна в магазині мережі «Ватсонс», а також на сайті інтернет-магазину Watsons. Фахівці компанії роблять все, щоб забезпечити своїх клієнтів тільки якісними товарами за оптимальними цінами. Проста форма замовлення на сайті, оперативна доставка вашої покупки дозволять в найкоротший термін позбавити ваші речі від будь-яких забруднень та плям.


mastercard-visa