Для чищення туалету

1 товарів знайдено
Сортувати за:

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CILLIT BANG-Засіб для чищення унітазу Cillit Bang Сила цитруса 750 мл-5900627061444-
01 07 - 28 07
114,90 грн
30 days lowest price:
91,90 грн
Member Card

Ефективний засіб – Cillit Bang для унітазуСтійкий вапняний наліт, іржа, сечовий камінь, неприємні запахи є найпоширенішими наслідками неправильного та нерегулярного догляду за унітазом. Для підтримки чистоти та гігієни в туалеті знадобляться спеціальні продукти, здатні розчиняти стійкі забруднення.
Одним із найбільш дієвих та ефективних засобів для чищення та боротьби з вапняним нальотом по праву вважається «Сіліт Бенг» для унітазу. Продукт був спеціально розроблений для усунення серйозних забруднень на фаянсових поверхнях і забезпечує видимий результат за лічені секунди. Крім забруднень, туалетний гель усуває неприємні запахи й залишає легкий освіжаючий аромат.

Склад засобу «Сіліт Бенг» для унітазуПрофесійний продукт Cillit Bang дозволяє господаркам підтримувати ідеальну чистоту в санвузлі, прикладаючи при цьому мінімум зусиль. Засіб виготовляється під відомим брендом Reckitt Benckiser. У компанії дотримуються філософії дбайливого ставлення до довкілля, тому продукція виготовляється з урахуванням формул з більш натуральним складом без парабенів і фталатов.У списку інгредієнтів очищувача туалету Cillit Bang є: • мінеральна основа;
 • натуральні активні інгредієнти;
 • кислота;
 • хлорний відбілювач;
 • аніони;
 • амфотерні ПАР;
 • віддушка.

 • #

  #


  Очищувач, призначений для унітазу, можна використовувати лише на міцних фаянсових поверхнях. Така побутова хімія відноситься до агресивної та може зруйнувати емаль, кераміку, фарбу через вміст концентрованих кислот. З цієї ж причини з метою безпеки користуватися засобом краще в захисних рукавичках у приміщенні, що добре провітрюється, щоб уникнути подразнень на шкірі, першіння в горлі, сльозогінності. Якщо очищувач представлений у вигляді спрею, не слід розпорошувати його в обличчя та вдихати пари побутової хімії.

  Як користуватися засобом очищення Cillit Bang для унітазів  Спочатку слід підняти кришку та нанести продукт рівномірно під обідок унітазу. Залишити діяти на кілька хвилин. Особливо забруднені місця потерти йоржиком, дуже стійкі відкладення можна потерти металевою мочалкою. Ретельно промити унітаз і залишити двері в санвузол відчиненими для вивітрювання їдкого запаху. Для більшого ефекту необхідно користуватися засобом регулярно.  Широкий асортимент товарів для підтримки гігієни в туалеті, зокрема «Сіліт Бенг» для унітазу, представлений у каталозі інтернет-магазину Watsons. Купити засіб тут можна зі значною економією завдяки зниженим цінам та безлічі акційних пропозицій. У великому виборі продукції легко зорієнтуватися завдяки інтуїтивно зрозумілій навігації сайту та безлічі фільтрів, що полегшують пошук потрібної позиції. Замовити доставку можна по Києву або в інші населені пункти України найзручнішим способом, варіанти представлені у відповідному розділі.