Для чищення туалету

6 товарів знайдено
Сортувати за:

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMESTOS-Засіб для чищення унітазу Domestos Ультра Білий 1 л-8714100915363-
01 07 - 28 07
131,90 грн
30 days lowest price:
112,10 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMESTOS-Засіб для чищення унітазу Domestos Антиіржа та анти наліт 750 мл-8717163631591-

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DOMESTOS-Засіб для миття універсальний Domestos Лимонна свіжість 24 години 1000мл-8717163094921-

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DOMESTOS-Засіб для миття універсальний Domestos Свіжість Атлантики 24 години 1000мл-8714100915301-

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMESTOS-Засіб для миття універсальний Domestos Хвойна свіжість 24 години 1000мл-8717163094891-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMESTOS-Блок гігієнічний для унітазу Domestos Атлантик Змінний 40 г-8717163350034-

Domestos для унітазу - кращий засіб для ефективного очищенняМожливо, це не найприємніша робота, але підтримувати чистоту туалету необхідно. Зробити процес швидким і простим допоможе якісний засіб, такий як «Доместос» для унітазу.Брудні туалети не тільки погано виглядають та пахнуть, вони також є притулком для бактерій. Візьми гумові рукавички, Domestos для унітазу, і туалет засяє чистотою, наповниться свіжим ароматом, а від мікробів не залишиться сліду. Регулярне чищення також допоможе запобігти утворенню плям і вапняного нальоту (що означає менше турбот).
«Доместос» для унітазу - широкий асортимент товарівПродукція бренду Domestos доступна в 35 країнах світу під назвами Domestos, Domex, Glorix, Vim, Promax і Klinex для знищення мікробів по всьому світу. Великий вибір каталогу виробника налічує безліч засобів різних форматів, найбільш популярні представлені в списку:  • Domestos для унітазу «Ультра-білий» з відбілюючими компонентами в складі для отримання кришталево чистих поверхонь.
  • Засіб «Ультра-блиск» з унікальним семіструйним дозатором для забезпечення чистки навіть у важкодоступних місцях й отримання сяючої чистоти.
  • Універсальні багатофункціональні засоби, які в розведеному вигляді можна застосовувати для миття підлоги, кахлю, робочих поверхонь, а для раковини, ванни та туалету - в нерозведеному. Представлені різні варіанти ароматів: лимон, хвоя, «свіжість Атлантики», «рожевий шторм», евкаліпт, лайм та інші. Також доступні в форматі спреїв, що перешкоджають появі нальоту та іржі.
  • Змінні гігієнічні блоки та смужки-стікери для підтримки чистоти унітазів між прибиранням, які діють при кожному зливі завдяки зручному кріпленню. До вибору пропонуються численні аромати: «крижана лавина», «Атлантік», квіти мандарина, «свіжість лаванди», лимон, «крижана магнолія», кришталева чистота, свіжість океану, лайм і кедр, огірок і трава та ін.

#

#


Як компанія вибирає інгредієнти для Domestos для унітазуВ основі формул чистячих засобів містяться гіпохлорит натрію, неіоногенні поверхнево-активні речовини, мило й аромат. Цими продуктами для дому та особистої гігієни щодня користуються мільйони людей у ​​всьому світі. Безпека продукції - головний пріоритет виробника, тому вона безпечна для споживачів, їх сімей та навколишнього середовища.Вчені Unilever в Шанхайському науково-дослідному центрі розробляють та контролюють якість і безпеку. Стандарти інгредієнтів визначаються трьома ключовими факторами: законами та нормативними актами, власною внутрішньою оцінкою безпеки та мінливими перевагами споживачів. Вимоги постійно переглядаються й оновлюються в світлі нової інформації.У компанії використовуються найсучасніші наукові досягнення в оцінках безпеки й екологічної стійкості. Від початкової блискучої ідеї нового продукту до його виготовлення, продажу і аж до його утилізації - фахівці готові допомогти командам в питаннях безпеки та екологічної стійкості на кожному етапі.Купити відповідний засіб Domestos для унітазу або чищення інших поверхонь можна в інтернет-магазині Watsons. Тут представлена ​​величезна різноманітність варіантів за доступними цінами, на багато позицій надаються знижки. Замовити доставку по Києву та всій території України можна одним із запропонованих способів - поштовими сервісами, кур'єром або скористатися опцією самовивозу.