Пральні порошки

6 товарів знайдено
Сортувати за:

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMOL-Пральний порошок Domol Ultra Sensitiv 1215 г-4305615698052-
01 07 - 28 07
359,00 грн
30 days lowest price:
305,20 грн
Member Card

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DOMOL-Порошок для прання для машинного та ручного прання Domol 1,35 кг-4305615596556-

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

Лідер продажів

DOMOL-Безфосфатний пральний порошок  Domol для кольорової білизни 1,3 кг-4305615596389-

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMOL-Порошок пральний Domol Natural Feeling 1.35 кг-4068134002266-
01 07 - 28 07
359,00 грн
30 days lowest price:
305,20 грн
Member Card

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMOL-Порошок пральний для кольорової білизни Domol Floral Freshness 1.35 кг-4068134002259-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DOMOL-Порошок для прання Domol, для шерстяних речей, 1.3 кг-4305615903972-

Пральний порошок Domol - висока німецька якістьСьогодні сучасні користувачі вибирають не тільки ефективні засоби для прибирання та особистої гігієни, а й віддають перевагу екологічно раціональній продукції. Відома торговельна марка Domol поставляє пральні порошки високої якості за вигідними цінами, в складі яких міститься активні компоненти, вироблені екологічним шляхом. Універсальна продукція для прання одягу як для дорослих, так і дитячої категорії, ефективно працює в різних температурних режимах, має щадну дію на кольорову тканину, підходять для ручного прання. Німецький виробник Домол випускає не тільки високоякісну побутову хімію, а й підтримує екологічність на всіх етапах виробництва. Великий вибір порошків і концентратів для прання дозволяє підібрати ідеальний варіант, не виходячи за рамки бюджету.
Вибираємо ефективний пральний порошок ДомолАсортимент виробника побутової хімії Domol пропонує великий вибір засобів для прання всіх видів одягу. Склад формули включає активні компоненти, які борються з плямами різних походжень, ефективно усувають забруднення і зберігають структуру тканини. При регулярному використанні прального порошку, одяг зберігає новизну кольору, не втрачає форму, засіб доглядає за тканиною і надає виробам приємний аромат. Торгова марка Домол представляє якісні пральні порошки, що спростять процедуру прання, подарують одязі не тільки сліпучу чистоту, але і свіжий аромат. Щадна формула побутової хімії додатково доглядає за пральною машиною. Активні компоненти запобігають появі накипу, а ефективність роботи засобів для прання помітна навіть при низьких температурах.Сучасний асортимент продукції для прання торгової марки Domol включає наступні порошкові засоби:  • безфосфатний пральний порошок Vollwaschmittel;
  • ефективний засіб Domol Color для кольорової білизни;
  • лінійка продукції для прання білизни з делікатних тканин;

#

#


Де вигідно купити пральний порошок Domol в УкраїніОригінальну продукцію для будинку відомих виробників можна знайти в інтернет-магазині Watsons. Завдяки співпраці тільки з перевіреними брендами, каталог магазину поповнюється якісними товарами для всіх членів сім'ї за демократичними цінами. Список асортименту включає засоби для догляду та особистої гігієни, оригінальні набори декоративної косметики, товари для дітей високої якості, чистячі для дому та іншу побутову хімію. Зручний пошук по сайту і відгуки інших користувачів допомагають визначитися з вибором і підібрати необхідний товар. Вибирайте вигідний шопінг з акційними пропозиціями відомих брендів і купуйте товари за найкращими цінами. Діє швидка доставка по Києву і іншим містам України.Висока німецька якість Domol і демократична цінова політика роблять продукцію бренду популярною у всьому світі!

`