Засоби для виведення плям і відбілювачі

5 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VANISH-Рідкий плямознищувач Vanish Oxi Action+White саше 100 мл-5900627067668-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VANISH-Засіб для видалення плям рідкий для тканин Vanish Oxi Action без хлору 450 мл-5949031308981-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VANISH-Рідкий плямознищувач Vanish Oxi Action саше 100 мл-5900627007886-

Vanish - засіб для виведення плям, який впорається з будь-якими забрудненнямиКожен періодично стикається з появою плям на улюбленому одязі. На щастя, завдяки засобу для виведення плям «Ваніш» з інноваційною формулою Oxi Action можливо в найкоротші терміни повернути улюбленим речам колишній чистий зовнішній вигляд.


Залежно від серйозності плями від нього можна позбутися трьома шляхами: за допомогою попередньої обробки, замочування або прання. А якщо пляма особливо стійка, можна комбінувати всі три способи для максимального ефекту. Крім того, зручні мірні ложки для порошкових засобів для виведення плям «Ваніш» і ковпачки для гелів спеціально розроблені, щоб служити відмінним інструментом, який допоможе назавжди видалити пляму.

Який купити «Ваніш» для виведення плям - вибір засобівУ широкому асортименті каталогу виробника представлені товари, які відрізняються за способом використання, структурі, обсягом і вагою. У списку найбільш популярних засобів:  • Універсальний засіб для виведення плям «Ваніш»
  • Плямовивідник Vanish Liquid - це швидкий і ефективний спосіб зберегти чистоту і свіжість одягу. З цим засобом очистити білизну від плям простіше, ніж можна уявити. Досить просто додавати певну дозу при кожному пранні. Продукт швидко діє, і його легко використовувати разом з миючим засобом. Підходить для будь-яких тканин, в тому числі шовку і вовни, кольорових і білих тканин.  • Мило Vanish для виведення плям
  • Допомагає вивести плями будь-якого розміру і походження з білої та кольорової білизни навіть при низьких температурах. Дбайливо ставиться навіть до найніжніших тканин завдяки відсутності в складі хлору. Замість нього діючими активними речовинами виступають ензими та оптичні відбілювачі. Необхідно обробити конкретну пляму і залишити не більше ніж на 5 хвилин. Далі потирати оброблену річ у звичайному режимі. Володіє зручною скошеною формою, розробленою для запобігання вислизання з рук. Незамінне в умовах поза домом, наприклад, в подорожах.


#

#


  • Рідкий «Ваніш» для виведення плям для білої білизни
  • Ефективно видаляє навіть старі, в'їлі та складні плями. Рідкий миючий засіб впливає на всі види плям від великих і помітних до маленьких, які зазвичай залишаються непоміченими, а також справляється з жирними плямами, які не під силу іншим засобам. Продукт також містить відбілюючі компоненти, які допомагають відбілювати білизну. Забезпечує абсолютне видалення плям і повертає втрачену білизну речам.Як видалити стійкі плями з одягу за допомогою засобу для виведення плям «Ваніш»Сильні барвники, які стали причиною появи плями, можуть викликати проблеми з тканинами. Ось чому важливо обробити пляму якомога швидше, перш ніж вона встигне вбратися. Щоб видалити плями слід попередньо обробити пляму за допомогою мила або гелю Vanish Oxi Action:  1. Нанести 2 мл гелю Vanish прямо на пляму.
  2. М'яко втерти гель в пляму основою ковпачка.
  3. Залишити на 10 хвилин (максимум).
  4. Налити 60 мл гелю в пральну машину разом зі звичайним миючим засобом і випрати у звичайному режимі.


Якщо пляма не відіпралася, потрібно додати 60 мл гелю Vanish в 4 л теплої або холодної води та залишити максимум на 1 годину (для кольорових речей) або на 6 годин (для білих тканин). Після цього просто випрати як звичайно, попередньо додавши в пральну машину додаткову дозу Vanish.Важливо: перед застосуванням засобу необхідно слідувати інструкціям по застосуванню на упаковці та рекомендацій по догляду за одягом. Перед застосуванням можна перевірити Vanish на дуже невеликій ділянці тканини в найменш помітній області.Замовити засоби за доступною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Доставка по Києву та Україні можлива одним з численних запропонованих на сайті способів.